Куди дивиться Мінстець?: В українському Бахмуті ранок починається з новин "ДНР" (відео)

Не дивно, що багато людей в Бахмуті переконані в тому, що зміни і благополуччя там, за поребриком.

Жителі Бахмута щодня дивляться сепаратистське ТБ. Фото: скріншот з відео.

У підконтрольних населених пунктах по лінії розмежування місцеві жителі отримують новини з російських та сепаратистських телеканалів, які транслюються у чудовій якості, тоді як українські майже не видно та не чути. Про це на своїй стоінці у Facebook розповів військовий волонтер та виконавчий директор у БО "Спасатели "ASAP Rescue" Ілля Лисенко, передають Патріоти України.

Він зняв на відео якість та контент, який транслюється у прифронтовому Бахмуті. "Ось вам і відповідь на питання чому старий, що переходить вулицю по пішохідному переходу перед транспортом ASAP, який його пропускає, плює в лобове скло! Або трелі мобільного телефону мелодією "Прощання словянки" з сумочці миловидної пані", - зазначає волонтер.

Він також повідомляє, що його телевізор приймає і кілька українських каналів, але не дивлячись на те, що вишка в двох кварталах від його будинку, сигнал йде з перешкодами. "А ось Новоросійськ, Оплот, Оплот 2, ..... і інше просто ідеально. До речі канали створюють якісний і переконливий, хоч і пропагандистської контент. Професіонали під наглядом ідеологічного консультанта. Багато людей в Бахмуті переконані в тому що зміни і благополуччя там, за поребриком - у всякому разі вони це бачать по ТБ - навіть старі, що не виїжджають у ДНР - "Оплот" їхні очі", - пише Лисенко.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".