Куди дивиться Мінстець?: В українському Бахмуті ранок починається з новин "ДНР" (відео)

Не дивно, що багато людей в Бахмуті переконані в тому, що зміни і благополуччя там, за поребриком.

Жителі Бахмута щодня дивляться сепаратистське ТБ. Фото: скріншот з відео.

У підконтрольних населених пунктах по лінії розмежування місцеві жителі отримують новини з російських та сепаратистських телеканалів, які транслюються у чудовій якості, тоді як українські майже не видно та не чути. Про це на своїй стоінці у Facebook розповів військовий волонтер та виконавчий директор у БО "Спасатели "ASAP Rescue" Ілля Лисенко, передають Патріоти України.

Він зняв на відео якість та контент, який транслюється у прифронтовому Бахмуті. "Ось вам і відповідь на питання чому старий, що переходить вулицю по пішохідному переходу перед транспортом ASAP, який його пропускає, плює в лобове скло! Або трелі мобільного телефону мелодією "Прощання словянки" з сумочці миловидної пані", - зазначає волонтер.

Він також повідомляє, що його телевізор приймає і кілька українських каналів, але не дивлячись на те, що вишка в двох кварталах від його будинку, сигнал йде з перешкодами. "А ось Новоросійськ, Оплот, Оплот 2, ..... і інше просто ідеально. До речі канали створюють якісний і переконливий, хоч і пропагандистської контент. Професіонали під наглядом ідеологічного консультанта. Багато людей в Бахмуті переконані в тому що зміни і благополуччя там, за поребриком - у всякому разі вони це бачать по ТБ - навіть старі, що не виїжджають у ДНР - "Оплот" їхні очі", - пише Лисенко.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...