Куди дивиться Мінстець?: В українському Бахмуті ранок починається з новин "ДНР" (відео)

Не дивно, що багато людей в Бахмуті переконані в тому, що зміни і благополуччя там, за поребриком.

Жителі Бахмута щодня дивляться сепаратистське ТБ. Фото: скріншот з відео.

У підконтрольних населених пунктах по лінії розмежування місцеві жителі отримують новини з російських та сепаратистських телеканалів, які транслюються у чудовій якості, тоді як українські майже не видно та не чути. Про це на своїй стоінці у Facebook розповів військовий волонтер та виконавчий директор у БО "Спасатели "ASAP Rescue" Ілля Лисенко, передають Патріоти України.

Він зняв на відео якість та контент, який транслюється у прифронтовому Бахмуті. "Ось вам і відповідь на питання чому старий, що переходить вулицю по пішохідному переходу перед транспортом ASAP, який його пропускає, плює в лобове скло! Або трелі мобільного телефону мелодією "Прощання словянки" з сумочці миловидної пані", - зазначає волонтер.

Він також повідомляє, що його телевізор приймає і кілька українських каналів, але не дивлячись на те, що вишка в двох кварталах від його будинку, сигнал йде з перешкодами. "А ось Новоросійськ, Оплот, Оплот 2, ..... і інше просто ідеально. До речі канали створюють якісний і переконливий, хоч і пропагандистської контент. Професіонали під наглядом ідеологічного консультанта. Багато людей в Бахмуті переконані в тому що зміни і благополуччя там, за поребриком - у всякому разі вони це бачать по ТБ - навіть старі, що не виїжджають у ДНР - "Оплот" їхні очі", - пише Лисенко.

Катастрофа у Керченській протоці: Кількість загиблих зростає

вівторок, 22 січень 2019, 7:55

Горіння залишків корпусів двох суден у Чорному морі тривало і вночі. На двох судах, які спалахнули біля Керченської протоки, загинуло 14 осіб, пошуки ще трьох тривають, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Росморречфлота. Як зазнач...

Прокляття окупації: ​Палає Керченська протока, люди стрибають у крижану воду. Багато жертв (відео)

понеділок, 21 січень 2019, 20:03

Загорілись два судна під африканськими прапорами. Російські рятувальники наразі безсилі. Мінімум 10 загиблих. Наразі інформація наступна. На якірній стоянці поблизу Новоросійська стояли два судна. Обидва під прапором Танзанії. На одному з них (газовоз-...