Ще 5 вересня 2005 року в Північній Атлантиці на авіаносці "Адмірал Кузнєцов" відбулися дві аварійні посадки винищувачів Су-33. Тоді посадковий гак винищувача чіплявся за трос аерофінішера, який обривався. В результаті один літак впав в океан і потонув, а другий Су-33 вдалося утримати на палубі. Про це пише Гордон, зазначають Патріоти України.
Льотчику винищувача, який випав з палуби, вдалося катапультуватися, і його підібрав рятувальний вертоліт. Винищувач затонув на глибині 1100 метрів, а район його затоплення закидали глибинними бомбами, щоб знищити встановлену на літаку секретну апаратуру, в тому числі систему розпізнавання "свій-чужий".
13 листопада 2016 року в Середземному морі біля берегів Сирії розбився російський винищувач МіГ-29, що злетів з "Адмірала Кузнєцова". Російський рятувальний вертоліт підібрав пілота, який вистрибнув з парашутом. Пізніше міністерство оборони РФ підтвердило падіння російського винищувача.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...