Ловили дві години: Вінницькі рятувальники витягли з озера замерзлого лебедя (фото, відео)

З настанням зими рятувальникам часто доводиться рятувати замерзлих тварин та птахів.

Лебедя вдалося врятувати. Фото: прес-служба ДСНС Вінниччини.

У Вінниці рятувальники відкрили сезон порятунку лебедів – один з молодих птахів став заручником холодів і на два дні лишався у зимових водах Вишенського озера. Регіональна прес-служба ДСНС розповіла деталі операції з порятунку лебедя, передають Патріоти України.

Співробітників рятувальної служби викликали місцеві мешканці, які підгодовували заблокованого птаха. Вінничани розповіли, що лебідь кілька днів здіймається з місця та потребує ветеринарної допомоги.

Його довелося ловити дві години, однак лебедя все ж забрали з води. Птаха передали у приватний зоодворик, де він перебуватиме під наглядом ветлікаря.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...