Ловили дві години: Вінницькі рятувальники витягли з озера замерзлого лебедя (фото, відео)

З настанням зими рятувальникам часто доводиться рятувати замерзлих тварин та птахів.

Лебедя вдалося врятувати. Фото: прес-служба ДСНС Вінниччини.

У Вінниці рятувальники відкрили сезон порятунку лебедів – один з молодих птахів став заручником холодів і на два дні лишався у зимових водах Вишенського озера. Регіональна прес-служба ДСНС розповіла деталі операції з порятунку лебедя, передають Патріоти України.

Співробітників рятувальної служби викликали місцеві мешканці, які підгодовували заблокованого птаха. Вінничани розповіли, що лебідь кілька днів здіймається з місця та потребує ветеринарної допомоги.

Його довелося ловити дві години, однак лебедя все ж забрали з води. Птаха передали у приватний зоодворик, де він перебуватиме під наглядом ветлікаря.

Хіти тижня. "Дичь и маразм!": На що перетворилося хвалене дітище "регіоналів" під окупованим Донецьком, - Казанський (фото)

субота, 16 грудень 2017, 4:00

У 2011 році в районі Ясинуватської розвилки під Донецьком був побудований великий оптовий ринок "Господар". "До постройки "Господаря" оптовая торговля велась на грязных, неблагоустроенных рынках, стихийно возникших еще в 1990-х. В основном – в Горловке...

"Словаки здатні зробити суп із чобота і буде смачно": Як живеться українці в самому серці Європи

субота, 16 грудень 2017, 0:30

Словаччина, як будь-яка інша слов'янська країна, зручна через легкість вивчення мови, близькість до України і схожість менталітету її жителів із нашим. Людмила Масляєва вже три роки живе в Братиславі. Через вигідне географічне розташування це дозволяє ...