Майже половина санітарних машин "Богдан", які були поставлені у зону АТО, зламалися, - волонтер (відео)

Військові медики скаржаться на нестійкість цього автомобіля і великі проблеми з його паливною системою.

Санітарна машина "Богдан-2251". Ілюстрація:Ukrainian Military Pages

Половина з санітарних машин моделі "Богдан-2251", які були поставлені ЗСУ в зону проведення АТО на Донбасі, вирушили на ремонт менш, ніж через рік після початку експлуатації. Про це повідомила в інтерв'ю Громадському радіо член Ради волонтерів при міністерстві оборони України Валентина Варава, передають Патріоти України.

За її словами, з 50 санітарних машин, які українська армія використовувала на фронті, 20 автомобілів вже побували в ремонті. Ще 5 машин бійці ЗСУ відремонтували на місці.

Волонтер зазначила, що більшість санітарних "Богданів" експлуатуються на Донбасі не більше 6 місяців. Однак лише кілька з них встигли проїхати більше 10 тис. км.

Варава додала, що військові медики скаржаться на нестійкість цього автомобіля і великі проблеми з його паливною системою.

Хіти тижня. Ватажок осетинських бойовиків: Що відомо про ліквідованого на Донбасі терориста "Мамая" (фото, відео)

понеділок, 28 травень 2018, 9:30

До появи в Донецьку 28 квітня 2014 року Мамієв жив у Владикавказі. Був одним з лідерів осетинського осередку лівопатріотичної організації "Суть часу", засновником якої називають політолога Сергія Кургіняна. Українські військові продовжують відбивати ат...

Хіти тижня. "Это - ад. Там собрано все отрицательное, все негативное", - експерт про Кримський міст

понеділок, 28 травень 2018, 9:00

За словами вченого, в місці будівництва моста зібрані всі потенційні причини природних катаклізмів, пов'язаних з геологічною будовою земної кори.