Майже половина санітарних машин "Богдан", які були поставлені у зону АТО, зламалися, - волонтер (відео)

Військові медики скаржаться на нестійкість цього автомобіля і великі проблеми з його паливною системою.

Санітарна машина "Богдан-2251". Ілюстрація:Ukrainian Military Pages

Половина з санітарних машин моделі "Богдан-2251", які були поставлені ЗСУ в зону проведення АТО на Донбасі, вирушили на ремонт менш, ніж через рік після початку експлуатації. Про це повідомила в інтерв'ю Громадському радіо член Ради волонтерів при міністерстві оборони України Валентина Варава, передають Патріоти України.

За її словами, з 50 санітарних машин, які українська армія використовувала на фронті, 20 автомобілів вже побували в ремонті. Ще 5 машин бійці ЗСУ відремонтували на місці.

Волонтер зазначила, що більшість санітарних "Богданів" експлуатуються на Донбасі не більше 6 місяців. Однак лише кілька з них встигли проїхати більше 10 тис. км.

Варава додала, що військові медики скаржаться на нестійкість цього автомобіля і великі проблеми з його паливною системою.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...