Майже половина санітарних машин "Богдан", які були поставлені у зону АТО, зламалися, - волонтер (відео)

Військові медики скаржаться на нестійкість цього автомобіля і великі проблеми з його паливною системою.

Санітарна машина "Богдан-2251". Ілюстрація:Ukrainian Military Pages

Половина з санітарних машин моделі "Богдан-2251", які були поставлені ЗСУ в зону проведення АТО на Донбасі, вирушили на ремонт менш, ніж через рік після початку експлуатації. Про це повідомила в інтерв'ю Громадському радіо член Ради волонтерів при міністерстві оборони України Валентина Варава, передають Патріоти України.

За її словами, з 50 санітарних машин, які українська армія використовувала на фронті, 20 автомобілів вже побували в ремонті. Ще 5 машин бійці ЗСУ відремонтували на місці.

Волонтер зазначила, що більшість санітарних "Богданів" експлуатуються на Донбасі не більше 6 місяців. Однак лише кілька з них встигли проїхати більше 10 тис. км.

Варава додала, що військові медики скаржаться на нестійкість цього автомобіля і великі проблеми з його паливною системою.

Скрепне дежавю: В окупованому Криму ''відрубали'' світло

п’ятниця, 16 листопад 2018, 21:49

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському. У п'ятницю, 16 листопада, частина окупованого Росією Криму виявилася знеструмлена через спрацювання систем захисту ліній електропередач, передають ...

"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 12:44

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'яви...