Терористи так званого "11-го полку 1-го армійського корпусу "ДНР" і "батальйону "Сомалі", очолюваного Гіві, вирізують метал в донецькому аеропорту. Про це заявив керівник Антитерористичного центру при СБУ Віталій Маліков, повідомляють Патріоти України з посиланням на ZN.UA.
Таким чином, бойовики займаються мародерством, грабежами, "кришуванням" бізнесу, тіньовим видобутком і постачанням в Російську Федерацію вугілля, металобрухту та іншими злочинами. "Наприклад, члени "батальйону "Сомалі", очолюваного довіреною особою лідера "ДНР" Олександра Захарченка Михайлом Толстих, і "11-го полку 1-го армійського корпусу "ДНР" займаються вирізкою металу на промислових підприємствах і демонтажем металевих конструкцій аеропорту Донецька", - сказав Маліков.
За інформацією голови АТЦ, ватажки бойовиків найбільше "заробляють" саме на металобрухті і розкраданні майна підприємств. "Вони вже вивезли на територію РФ обладнання великої кількості промислових підприємств, у тому числі оборонно-промислового комплексу. Зокрема, йдеться про ВАТ "Краснодонський завод "Юність", ЗАТ "Луганський патронний завод", ВАТ "Луганський електромашинобудівний завод", ДАХК "Топаз", ВАТ "Луганськтепловоз", Луганський авіаційний ремонтний завод, Сніжнянський машинобудівнийому заводі та інші", - підкреслив Маліков.
На металобрухт терористи здають також обладнання з вугільних шахт. "Вони їх відкопують і починають пиляти. За нашою інформацією, спочатку вони взяли те, що було зверху, а тепер залізли, скажімо так,"на рівень нижче горизонту". В даний час з 51 шахти "ДНР" функціонує тільки 14, а 37 повністю фізично ліквідовані. На території, підконтрольній "ЛНР", на кінець грудня 2015 року було заплановано ліквідувати чотири шахти ДП "Донбасантрацит" і шість шахт ДП "Луганськвугілля", - заявив Маліков.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...