"Маскироваться нет смысла. Все равно подумают на хахлов": Причетність Путіна до теракту в Пітері висміяв український карикатурист (фото)

На малюнку зображений російський президент Володимир Путін, який тримає в руках валізу з вибухівкою.

Володимир Путін.Фото:КорреспондентУкраїнський художник Георгій Ключник намалював карикатуру про теракт в метрополітені Санкт-Петербурга, який стався 3 квітня. Зображення художник опублікував на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

На фото зображений російський президент Володимир Путін, який тримає в руках валізу з вибухівкою. За ним слідує генерал, в руках якого зображені предмети, які використовують для маскування зовнішності. "Маскироваться нет смысла. Все равно подумают на ХАХЛОВ…", - каже Путін.

Користувачі мережі оцінили карикатуру, а також помітили цікаві подробиці. "Дедушка с половыми признаками бабушки", не в бровь, а в глаз Жора! Браво! Чесно, просто в ноги тебе кланяюсь!", - написала Олена Путєнная. "Шедеврально, как всегда", "Супер", - коментують користувачі.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...