Мера прикордонного міста затримали на хабарі, - Луценко

Мера, архітектора міста та депутата міськради спіймали на гарячому.

Затримання чиновників на Закарпатті. Фото: соцмережі.

Затриманими на Закарпатті на хабарі чиновниками міської ради є мер Чопа, архітектор міста та місцевий депутат. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Закарпатська прокуратура спільно з Нацполіцією затримала при отриманні 3000 дол. хабара мера Чопа, архітектора міста та посередника - депутата міськради", – написав Луценко.

Раніше в ГПУ поінформували про затримання на хабарі трьох чиновників Чопської міськради. Водночас їхні посади у відомстві не уточнили.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.