Міцна межа-2017: На Одещині стартували українсько-молдовські антитерористичні навчання

Під час навчань були виявлені три "диверсійно-розвідувальні групи" і знешкоджені 10 умовних вибухових пристроїв. Міжнародні антитерористичні навчання триватимуть до 25 травня.

Ілюстрація:http://on.od.ua/

У Чорноморську на Одещині стартували українсько-молдовські антитерористичні навчання "Міцна межа-2017", де учасники відпрацьовували заходи з ліквідації наслідків та пошуку осіб, причетних до умовного "вчинення вибуху в будівлі міськради". Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського Головного управління Нацполіціі, передають Патріоти України.

У навчаннях беруть участь українські та молдовські військові підрозділи, представники спецслужб і правоохоронних органів.

"19 травня відбувся перший етап спільних українсько-молдовських навчань "Міцна межа-2017", який почався на території Одеської області. В ході навчань відпрацьовані практичні спільні дії представників суб'єктів боротьби з тероризмом з питань протидії терористично-диверсійним групам. До навчання залучено близько трьох тисяч військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів", - зазначили в поліції.

Під час навчань були виявлені три "диверсійно-розвідувальні групи" і знешкоджені 10 умовних вибухових пристроїв. Міжнародні антитерористичні навчання триватимуть до 25 травня.

Наступний етап запланований в місті Рені Одеської області.

"Жителі Чорноморська і гості міста, просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникли під час навчань. Тренування проводяться в умовах, максимально наближених до реальних. Від нашої підготовки залежить ваша безпека", - звернувся до громадян глава Одеського Головного управління Нацполіціі Дмитро Головін.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...