Міцна межа-2017: На Одещині стартували українсько-молдовські антитерористичні навчання

Під час навчань були виявлені три "диверсійно-розвідувальні групи" і знешкоджені 10 умовних вибухових пристроїв. Міжнародні антитерористичні навчання триватимуть до 25 травня.

Ілюстрація:http://on.od.ua/

У Чорноморську на Одещині стартували українсько-молдовські антитерористичні навчання "Міцна межа-2017", де учасники відпрацьовували заходи з ліквідації наслідків та пошуку осіб, причетних до умовного "вчинення вибуху в будівлі міськради". Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського Головного управління Нацполіціі, передають Патріоти України.

У навчаннях беруть участь українські та молдовські військові підрозділи, представники спецслужб і правоохоронних органів.

"19 травня відбувся перший етап спільних українсько-молдовських навчань "Міцна межа-2017", який почався на території Одеської області. В ході навчань відпрацьовані практичні спільні дії представників суб'єктів боротьби з тероризмом з питань протидії терористично-диверсійним групам. До навчання залучено близько трьох тисяч військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів", - зазначили в поліції.

Під час навчань були виявлені три "диверсійно-розвідувальні групи" і знешкоджені 10 умовних вибухових пристроїв. Міжнародні антитерористичні навчання триватимуть до 25 травня.

Наступний етап запланований в місті Рені Одеської області.

"Жителі Чорноморська і гості міста, просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникли під час навчань. Тренування проводяться в умовах, максимально наближених до реальних. Від нашої підготовки залежить ваша безпека", - звернувся до громадян глава Одеського Головного управління Нацполіціі Дмитро Головін.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...