Міцна межа-2017: На Одещині стартували українсько-молдовські антитерористичні навчання

Під час навчань були виявлені три "диверсійно-розвідувальні групи" і знешкоджені 10 умовних вибухових пристроїв. Міжнародні антитерористичні навчання триватимуть до 25 травня.

Ілюстрація:http://on.od.ua/

У Чорноморську на Одещині стартували українсько-молдовські антитерористичні навчання "Міцна межа-2017", де учасники відпрацьовували заходи з ліквідації наслідків та пошуку осіб, причетних до умовного "вчинення вибуху в будівлі міськради". Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського Головного управління Нацполіціі, передають Патріоти України.

У навчаннях беруть участь українські та молдовські військові підрозділи, представники спецслужб і правоохоронних органів.

"19 травня відбувся перший етап спільних українсько-молдовських навчань "Міцна межа-2017", який почався на території Одеської області. В ході навчань відпрацьовані практичні спільні дії представників суб'єктів боротьби з тероризмом з питань протидії терористично-диверсійним групам. До навчання залучено близько трьох тисяч військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів", - зазначили в поліції.

Під час навчань були виявлені три "диверсійно-розвідувальні групи" і знешкоджені 10 умовних вибухових пристроїв. Міжнародні антитерористичні навчання триватимуть до 25 травня.

Наступний етап запланований в місті Рені Одеської області.

"Жителі Чорноморська і гості міста, просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникли під час навчань. Тренування проводяться в умовах, максимально наближених до реальних. Від нашої підготовки залежить ваша безпека", - звернувся до громадян глава Одеського Головного управління Нацполіціі Дмитро Головін.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...