Морда не руда, але нахабна: Кіт британського мистецтвознавця зіпсував дорогу картину XVII століття (фото)

Реставрація коштуватиме майже стільки ж, за скільки полотно було придбано.

Бендор Гросвенор пробачив пухнастика. Фото: соцмережі.

Кіт британського мистецтвознавця Бендора Гросвенора зіпсував картину художника Джона Майкла Райта, написану в XVII столітті. Про це повідомляє The Telegraph, передають Патріоти України.

Гросвенор купив її у 2015 році за £5,2 тис. ($6,7 тис.). Він збирався доправити картину в Лондон на реставрацію. У зв'язку з цим мистецтвознавець вкрив її пакувальним папером, а також наніс розчин желатину і води. Коли Гросвенор відволікся, на картину стрибнув його кіт.

За словами мистецтвознавця, реставрація коштуватиме майже стільки ж, за скільки полотно було придбано. Гросвенор зазначає, що повернути картину в її первісний стан уже не вдасться. Мистецтвознавець додав, що його кіт "не фанат Джона Майкла Райта і не жалкує про скоєне".


Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а