Москва та Севастополь волатимуть про "зраду": На Миколаївщині американські "морські бджоли" почали будівництво бази для ВМС України

Морський оперативний центр під Очаковом є одним з трьох проектів, які планується тут реалізувати у співпраці з американцями.

"Морські бджоли" США. Фото: Melkon.lv.

Фахівці інженерно-будівельної частини ВМС США (на батьківщині їх називають «морські бджоли») зводять на чорноморському узбережжі під Очаковом об'єкт особливого призначення - морський оперативний центр. Про це повідомляє прес-служба ВМС США, передають Патріоти України.

Вже відбулася церемонія закладки фундаменту. Американські військові будівельники перебували в Очакові з квітня нинішнього року. Між американською та українською стороною укладені необхідні домовленості, отримані дозволи на проведення робіт і т. ін.
Як йдеться в повідомленні, морські оперативні центри - це командні контролюючі об'єкти, призначені для забезпечення ефективного керівництва і мобільності під час проведення військових операцій на морі. Морський оперативний центр під Очаковом є одним з трьох проектів, які планується тут реалізувати у співпраці з американцями. Два інших передбачають створення ремонтної бази для катерів і системи контрольно-пропускних пунктів.
За задумом військових, в майбутньому ці об'єкти планується використовувати в рамках спільних навчань ВМС двох країн.
- Початок будівництва в Україні є значним досягненням для нас, - сказав представник американських військових лейтенант Джейсон МакГі, - цим ми підтверджуємо наше стратегічне партнерство з Україною. В результаті підвищиться її обороноздатність, зміцняться наші партнерські відносини, стануть більш ефективними спільні навчання.

Як відомо, в минулі, «радянські» часи військово-морська база під Очаковом була одним з потужних бастіонів Чорноморського флоту СРСР. Однак після розпаду Союзу поступово занепадала. Тепер вона отримала «нове життя».

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...