Москва та Севастополь волатимуть про "зраду": На Миколаївщині американські "морські бджоли" почали будівництво бази для ВМС України

Морський оперативний центр під Очаковом є одним з трьох проектів, які планується тут реалізувати у співпраці з американцями.

"Морські бджоли" США. Фото: Melkon.lv.

Фахівці інженерно-будівельної частини ВМС США (на батьківщині їх називають «морські бджоли») зводять на чорноморському узбережжі під Очаковом об'єкт особливого призначення - морський оперативний центр. Про це повідомляє прес-служба ВМС США, передають Патріоти України.

Вже відбулася церемонія закладки фундаменту. Американські військові будівельники перебували в Очакові з квітня нинішнього року. Між американською та українською стороною укладені необхідні домовленості, отримані дозволи на проведення робіт і т. ін.
Як йдеться в повідомленні, морські оперативні центри - це командні контролюючі об'єкти, призначені для забезпечення ефективного керівництва і мобільності під час проведення військових операцій на морі. Морський оперативний центр під Очаковом є одним з трьох проектів, які планується тут реалізувати у співпраці з американцями. Два інших передбачають створення ремонтної бази для катерів і системи контрольно-пропускних пунктів.
За задумом військових, в майбутньому ці об'єкти планується використовувати в рамках спільних навчань ВМС двох країн.
- Початок будівництва в Україні є значним досягненням для нас, - сказав представник американських військових лейтенант Джейсон МакГі, - цим ми підтверджуємо наше стратегічне партнерство з Україною. В результаті підвищиться її обороноздатність, зміцняться наші партнерські відносини, стануть більш ефективними спільні навчання.

Як відомо, в минулі, «радянські» часи військово-морська база під Очаковом була одним з потужних бастіонів Чорноморського флоту СРСР. Однак після розпаду Союзу поступово занепадала. Тепер вона отримала «нове життя».

"Без меня меня женили": Скандал на ЧС-2018. Салах у шоці від маніпуляції Кадирова (фото)

понеділок, 25 червень 2018, 20:27

Напередодні ЧС-2018 футболіст Мохаммед Салах, гравець англійського "Ліверпуля", приїхав в Грозний у складі збірної по футболу Єгипту. На наступний день в інтернеті з'явилося фото Салаха в компанії Кадирова і голови чеченського парламенту Магомеда Даудова.

Мавпи з гранатою: Оприлюднено фото полігону терористів «ДНР»

понеділок, 25 червень 2018, 20:13

Присутність військової техніки, забороненої Мінськими угодами, біля селища Покровка підтверджується звітом спостерігачів СММ ОБСЄ. Поблизу села Покровка (окупована частина Донецької області) на супутникових картах Google можна побачити полігон та місце...