Морський оперативний центр під Очаковом є одним з трьох проектів, які планується тут реалізувати у співпраці з американцями.
Фахівці інженерно-будівельної частини ВМС США (на батьківщині їх називають «морські бджоли») зводять на чорноморському узбережжі під Очаковом об'єкт особливого призначення - морський оперативний центр. Про це повідомляє прес-служба ВМС США, передають Патріоти України.
Вже відбулася церемонія закладки фундаменту. Американські військові будівельники перебували в Очакові з квітня нинішнього року. Між американською та українською стороною укладені необхідні домовленості, отримані дозволи на проведення робіт і т. ін.
Як йдеться в повідомленні, морські оперативні центри - це командні контролюючі об'єкти, призначені для забезпечення ефективного керівництва і мобільності під час проведення військових операцій на морі. Морський оперативний центр під Очаковом є одним з трьох проектів, які планується тут реалізувати у співпраці з американцями. Два інших передбачають створення ремонтної бази для катерів і системи контрольно-пропускних пунктів.
За задумом військових, в майбутньому ці об'єкти планується використовувати в рамках спільних навчань ВМС двох країн.
- Початок будівництва в Україні є значним досягненням для нас, - сказав представник американських військових лейтенант Джейсон МакГі, - цим ми підтверджуємо наше стратегічне партнерство з Україною. В результаті підвищиться її обороноздатність, зміцняться наші партнерські відносини, стануть більш ефективними спільні навчання.
Як відомо, в минулі, «радянські» часи військово-морська база під Очаковом була одним з потужних бастіонів Чорноморського флоту СРСР. Однак після розпаду Союзу поступово занепадала. Тепер вона отримала «нове життя».
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...