Мухарський заявив про закриття проекту "Орест Лютий" та похвалився кліпом, який змонтувала його дружина (відео)

На життя артист наразі заробляє продажем власних книжок.
Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська. Фото: соцмережі.

Письменник, актор і телеведучий Антін Мухарський повідомив про припинення діяльності власного естрадного проекту "Орест Лютий". Про це він особисто заявив в інтерв'ю "Укрінформу", передають Патріоти України.

"Проект Орест закритий. Він вже відзвучав, і наважуся думати, що він увійшов у резонанс із епохою. Я свого часу казав на концерті, що ми з піснями накликали революцію та війну, прийшов час накликати щастя, добробут та порозуміння", - зазначив актор.

За його словами, наразі він перебуває "на фінальній стадії проекту, який називається "Рожеві вуса", пісні любові". "Це 15 композицій, присвячених стосункам між жінками та чоловіками. Це романтичні балади. Моя дружина пішла на курси монтажу, і змонтувала кліп на пісню "Я не завжди благоухаю", - пояснив він.

На життя він наразі заробляє продажем власних книжок. "Трохи накладу книжок продали. На Новий рік маю запрошення на корпоратив. Одне", - додав Мухарський.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"