"Ми за це не відповідаємо": У відомому гіпермаркеті продають іграшки з символікою РФ (фото)

Два тижні тому у відділі дитячих товарів покупці побачили моделі автомобілів із прапорами Росії та написами "спецназ", "збройні сили", "ОМОН".

Іграшки із російськими прапорами у гіпермаркеті на Київщині. Фото: соцмережі.

У будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" у Броварах Київської області продають дитячі іграшки з символікою Російської Федерації, яка розв'язала війну проти України. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розповіла місцева мешканка Тетяна Стащук, передають Патріоти України.

За словами жінки, два тижні тому у відділі дитячих товарів вони з сім'єю побачили моделі автомобілів із прапорами Росії, написами "спецназ", "збройні сили", "ОМОН" і т. ін. Тетяна відразу ж зробила зауваження продавцеві. Той забрав іграшки, кинувши сухий коментар: "Так, спасибі, добре".

Примітно, але коли Тетяна прийшла в "Епіцентр" через тиждень, кількість товарі, які прославляють країну-агресора, тільки збільшилася. Продавець і адміністратор магазину розвели руками. "Знову звернулися до продавців і отримали відповідь, що вони не відповідають за товар. Звернулися до адміністратора. Відповідь та сама:" За товар не відповідаємо, у продажу те, що надіслали". Окей. Кличте когось, хто хоча би за що-небудь тут відповідає! Тому що здоровенний супермаркет, а головного не знайдеш. Кличуть чергового. Він ... Здогадалися? Теж не відповідає! Але обіцяє, що спробує розібратися, просить не писати поки скаргу. Скаргу не пишу, але обіцяю, що через тиждень подивлюся на поличку і тоді буду писати вже не в книгу скарг. Обіцяла - виконую", - обурено додала Тетяна.

Вона також опублікувала фотографії іграшок, зроблені в "Епіцентрі" ввечері 22 жовтня. Як видно на знімках, це товари торгової марки Technopark, країною-виробником вказано Китай. "Не моя війна ... На четвертому році війни, на жаль, ще не всі зрозуміли, з ким воює Україна", - сумно констатувала Тетяна.


Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша