"Мисливець" - на допомогу ЗСУ: В Україні розробили новітнього бойового робота для заміни солдат на передовій (фото)

Новий комплекс забезпечений кулеметом і пов'язаний з пультом управління кабелем або радіоканалом. Мобільна платформа може транспортувати вантажі в небезпечних зонах, розмінувати місцевість і евакуювати поранених.

Наглядово-вогневий коплекс "Мисливець". Фото:Facebook

Військовослужбовці української армії створили роботизований наглядово-вогневий комплекс "Мисливець", покликаний замінити солдатів на передовій. Робот був розроблений конструкторами Благодійного фонду "Коло". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінуц фонду у Fаcebook.

"В основі концепції ідея про те, що пора прибирати людину з передової. Добровольців все менше і менше. Кожен розумний українець, я вважаю - на вагу золота, і треба міняти наших хлопців на полі бою машинами", - розповідає один із творців робота.

За інформацією, новий комплекс забезпечений кулеметом і пов'язаний з пультом управління кабелем або радіоканалом. Крім того, мобільна платформа може транспортувати вантажі в небезпечних зонах, розмінувати місцевість і евакуювати поранених.

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...

Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

середа, 22 травень 2019, 23:46

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів. Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного...