"Мисливець" - на допомогу ЗСУ: В Україні розробили новітнього бойового робота для заміни солдат на передовій (фото)

Новий комплекс забезпечений кулеметом і пов'язаний з пультом управління кабелем або радіоканалом. Мобільна платформа може транспортувати вантажі в небезпечних зонах, розмінувати місцевість і евакуювати поранених.

Наглядово-вогневий коплекс "Мисливець". Фото:Facebook

Військовослужбовці української армії створили роботизований наглядово-вогневий комплекс "Мисливець", покликаний замінити солдатів на передовій. Робот був розроблений конструкторами Благодійного фонду "Коло". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінуц фонду у Fаcebook.

"В основі концепції ідея про те, що пора прибирати людину з передової. Добровольців все менше і менше. Кожен розумний українець, я вважаю - на вагу золота, і треба міняти наших хлопців на полі бою машинами", - розповідає один із творців робота.

За інформацією, новий комплекс забезпечений кулеметом і пов'язаний з пультом управління кабелем або радіоканалом. Крім того, мобільна платформа може транспортувати вантажі в небезпечних зонах, розмінувати місцевість і евакуювати поранених.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...