"На честь "лідера усього світу": Кандидат у депутати міськдуми Барнаула запропонувала перейменувати місто на Путінберг або Путінград (відео)

"Після перейменування "все в місті стане ефективним", - запевняє затята путінофілка.
Путін із задоволенням підніме келих за підлабузників. Фото: Lenta.ru.

Під час праймеріз партії "Единая Россия" в Барнаулі кандидат у муніципальні депутати Марина Чаузова запропонувала перейменувати місто на честь президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"У нас є лідер незмінний, Росії і всього світу. Самі подумайте, з 1999 року, як Росія з колін піднялася. Може, на честь цього лідера і перейменуватися? Наприклад, на Путінберг або Путінград?" – сказала вона. "Після перейменування "все в місті стане ефективним", – додала прихильниця "Единой России". Запис дебатів за участю Чаузової опублікував на YouTube користувач i-D.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...