"На честь "лідера усього світу": Кандидат у депутати міськдуми Барнаула запропонувала перейменувати місто на Путінберг або Путінград (відео)

"Після перейменування "все в місті стане ефективним", - запевняє затята путінофілка.
Путін із задоволенням підніме келих за підлабузників. Фото: Lenta.ru.

Під час праймеріз партії "Единая Россия" в Барнаулі кандидат у муніципальні депутати Марина Чаузова запропонувала перейменувати місто на честь президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"У нас є лідер незмінний, Росії і всього світу. Самі подумайте, з 1999 року, як Росія з колін піднялася. Може, на честь цього лідера і перейменуватися? Наприклад, на Путінберг або Путінград?" – сказала вона. "Після перейменування "все в місті стане ефективним", – додала прихильниця "Единой России". Запис дебатів за участю Чаузової опублікував на YouTube користувач i-D.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...