"На честь "лідера усього світу": Кандидат у депутати міськдуми Барнаула запропонувала перейменувати місто на Путінберг або Путінград (відео)

"Після перейменування "все в місті стане ефективним", - запевняє затята путінофілка.
Путін із задоволенням підніме келих за підлабузників. Фото: Lenta.ru.

Під час праймеріз партії "Единая Россия" в Барнаулі кандидат у муніципальні депутати Марина Чаузова запропонувала перейменувати місто на честь президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"У нас є лідер незмінний, Росії і всього світу. Самі подумайте, з 1999 року, як Росія з колін піднялася. Може, на честь цього лідера і перейменуватися? Наприклад, на Путінберг або Путінград?" – сказала вона. "Після перейменування "все в місті стане ефективним", – додала прихильниця "Единой России". Запис дебатів за участю Чаузової опублікував на YouTube користувач i-D.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...