На Хмельниччині СБУ запобігла теракту, спланованому російськими спецслужбами (відео)

Оперативники української спецслужби затримали кур'єра на одеському автовокзалі після отримання пакунку і вилучили з нього вибуховий пристрій в еквіваленті 600 грамів тротилу.

Скрін відео

Співробітники СБУ запобігли в Хмельницькій області терористичному акту, спланованому і підготовленому представниками російських спецслужб. Про це повідомляє прес-служба СБУ, інформують Патріоти України.

Правоохоронці встановили, що для виконання диверсійного завдання завербована особа повинна була отримати в Одесі вибухівку, відправлену туди представниками спецслужб РФ, що знаходяться в невизнаній Придністровській молдавській республіці.

Згідно з повідомленням, оперативники СБУ затримали кур'єра на одеському автовокзалі після отримання пакунку і вилучили з нього вибуховий пристрій в еквіваленті 600 грамів тротилу.

"В рамках відкритого раніше кримінального провадження співробітники спецслужби задокументували, що представник ФСБ в січні поточного року завербував жительку Хмельницького через сторінку в одній з російських соцмереж. З ідейних міркувань вона погодилася співпрацювати з російською спецслужбою", - сказано в повідомленні.

За інформацією контррозвідки СБУ, цей куратор зараз знаходиться у "відрядженні" у тимчасово окупованому Луганську, де займає "високу посаду" в так званому МГБ ЛНР.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...