Вранці 29 грудня, на ділянці кордону між Вірменією і Азербайджаном стався бій між збройними силами двох країн. В результаті зіткнення як мінімум 4 загиблих. Спроба диверсії була зроблена на південний схід від села Чинар Тавушської області. Про це повідомив прес-секретар міністра оборони Вірменії Арцрун Ованісян, передають Патріоти України з посиланням на Кавказький вузол.
При цьому, за його словами, вірменські військові відкрили вогонь зі снайперських гвинтівок і гранатометів.
"Бойові зіткнення тривають. Підрозділи збройних сил Вірменії повністю контролюють ситуацію", - зазначив Ованісян.
В результаті зіткнення загинули троє військовослужбовців Вірменії - двоє солдатів строкової служби і один офіцер.
При цьому наголошується, що з боку Азербайджану також є як мінімум один убитий, проте точна кількість втрат не уточнюється.
У свою чергу в Баку заявили, що армія Вірменії "протягом доби порушила режим припинення вогню в різних напрямках фронту в цілому 39 разів".
Варто відзначити, що режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою з одного боку і Азербайджаном з іншого боку був встановлений у травні 1994 року.
ОБСЄ за сприяння особистого представника діючого голови цієї організації регулярно організовує моніторинги на лінії фронту на предмет дотримання сторонами конфлікту умов перемир'я.
Ситуація в зоні карабаського конфлікту різко загострилася в ніч на 2 квітня. Почалися бойові дії із застосуванням авіації і артилерії. Сторони звинуватили один одного в порушенні перемир'я на лінії зіткнення.
5 квітня в Баку і столиці НКР Степанакерті заявили про досягнення угоди про припинення вогню в зоні карабаського конфлікту. З тих пір сторони практично щодня обмінюються звинуваченнями в порушеннях перемир'я.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...