На Київщині почастішали випадки загоряння сміттєзвалищ (фото)

Рятувальники наголосили, що небезпека полягає в тому, що загоряння побутового сміття стає причиною пожеж на звалищах, торфовищах і в лісових масивах.

Загоряння сміття на Київщині. Фото:прес-служба ДСНС

На Київщині протягом останньої доби було зареєстровано 11 випадків загоряння сміття на загальній площі понад 2 га. Про це повідомляє прес-служба київської ДСНС, передають Патріоти України.

Небезпека полягає в тому, що загоряння побутового сміття стає причиною пожеж на звалищах, торфовищах і в лісових масивах.

Зокрема вчора, 20 серпня, вдень горіло сміття в селі Семенівка. Вогонь вже впритул підійшов до лісосмуги, а коли рятувальники прибули на місце загоряння через сильні пориви вітру вогонь вже перекинувся на ліс. Пожежа на площі 500 кв.м. була повністю ліквідована до 10 години вечора. Причина пожежі встановлюється.

Також до 7 години вечора стало відомо про палаюче сміття за межами смт Баришівка.

У той же день рятувальники ліквідували загоряння на звалищі в місті Узин по вулиці Заводській, де хтось навмисно підпалив будівельні залишки. А працівники ДСНС Кагарлицького району більше години гасили сміття на несанкціонованому звалищі в селі Стайки.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...