На міжнародній виставці Україна продемонструвала новий реактивний гранатомет (фотофакти)

Він призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки, споруд польового типу, також живої сили, яка перебуває на відкритому просторі, в укриттях, спорудах з каменю, цегли або бетону.

Фото:http://ukroboronprom.com.ua

Держконцерн "Укроборонпром" представив на 13-ій Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 новий переносний реактивний гранатомет. Зброя була виготовлена на держпідприємстві "Луч", що входить до складу "Укроборонпрому". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу державного концерну.

Зазначається, що реактивний гранатомет призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто та інше), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), також живої сили, яка перебуває на відкритому просторі, в укриттях, спорудах з каменю, цегли або бетону.

"Дальність стрільби переносного реактивного гранатомету становить від 70 м до майже 2 км, а дальність прямого пострілу сягає 600 м. Застосування нового оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу стрілка, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби," – йдеться у повідомленні "Укроборонпрому".

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...