На прізвисько "Хасан": Поліція на Київщині затримала та видворила з України російського кримінального авторитета (фото)

Чоловіка депортовано в Росію 23 лютого потягом "Київ-Москва" із забороною в'їзду на територію України упродовж 3-х років.

Кримінального авторитета видворили з України в РФ. Фото:прес-служба НацполіціїНацполіція затримала у Києві 56-річного громадянина Російської Федерації Домбаєва Заура Зеліхмановича, на прізвисько "Хасан", який проживав в Україні без жодних дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, передають Патріоти України.

Крім того, затриманий був членом незаконних збройних формувань і впливав на дестабілізацію та погіршення криміногенної обстановки, повідомляють правоохоронці.

"Встановлював контроль за протиправною діяльністю організованих злочинних угрупувань, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі (резонансні) злочини та брав безпосередню участь у їх скоєнні. Іноземець розвивав злочинні традиції, ідеї, погляди з метою залучення до злочинної діяльності молоді, матеріально підтримував засуджених, звільнених з місць позбавлення волі та впливав на них", - йдеться у повідомленні.

Крім того, затриманий підтримував зв'язки з лідерами організованих злочинних угрупувань, а також координував свої дії зі "злодіями в законі".

"Іноземця затримали у м. Вишгород. Його примусово видворили, із забороною в'їзду на територію України упродовж 3-х років. Чоловіка депортовано в Росію 23 лютого потягом "Київ-Москва"", - зазначається у відомстві.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих