На російському курорті пара з Харкова загубила собаку з прикрасами на 400 тисяч

Чоловік та дружина довірили таксі охороняти прикраси, але загубили і діаманти, і тварину

Такса загубилася разом з дорогоцінними прикрасами. Фото: animalreader.ru

На російському курорті в Єйську на березі Азовського моря сімейна пара з Харкова загубила собаку з прикрасами на 400 тисяч гривень Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Єйськ-Інфо".

За словами пари, вони залишили таксу на березі та пішли купатися. Щоб прикраси у воді не загубилися, вони "довірили їх собачці" - поклали у спеціальний мішечок, закріплений на тварині.

Але після купання улюбленця пара не знайшла. У мішечку було кільце, подароване чоловіком на річницю весілля, і золотий ланцюжок з кулоном. Ювелірні вироби були інкрустовані діамантами.

Жінка повідомила, що вартість прикрас - 400 тисяч гривень. Але, звісно, вона більш переживає за собаку та пропонує винагороду тому, хто її знайде.

Хіти тижня. "Решает все вопросы, в судах и не только": Стало відоме ім'я власника скандальних "фавел" у центрі української столиці (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 16:30

Незаконна надбудова, яка з'явилася на даху житлового будинку на Майдані Незалежності на вулиці Софіївська 1, належить адвокату Пічугіну Дмитру Сергійовичу. По словам мужчины, который проживает в доме с 1954 года, фундамент постройки начал проседать с с...

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...