На вулицях, у квартирах та парках: У "ЛНР" аж кишить зброєю та боєприпасами - ІС

Так звані "правоохоронці республіки" не встигають вилучати величезну кількість патронів та гранат.

Ілюстрація:nash-dom.info

Тільки протягом одного дня так звана "міліція ЛНР" вилучає величезну кількість патронів, зброї. Наприклад, 3 серпня у жителя окупованого Луганська виявлено та вилучено порох до далекобійного заряду міномета БМ-82, два вишибних патрона "НБЛ-34". Про це йдеться на сайті Інформаційний спротив, передають Патріоти України.

В той же день в Луганську у ще одного громадянина виявлено та вилучено 73 патрони калібру 5,45 мм, 5 патронів калібру 7,62 мм.

В той же четвер увечері співробітниками так званого «Титана» «МВС ЛНР», біля будинку № 1 на кв. Норинського м.Луганська, виявлений підозрілий пакет. У ньому виявили гранату Ф-1, запал УЗРГМ, 2 набої калібру 7,62 мм, 8 патронів калібру 5,45 мм.

В селі Поріччя у місцевого жителя відібрали 137 патронів калібру 7,62 мм.

У Молодогвардійську у громадянина виявлено та вилучено 4 гранати (2 Ф-1, 1 РГД-5, 1 РГН), 4 запали УЗРГМ.

В с. Хрящувате (в той же день, 3 серпня) в 100 м від пам'ятника загиблим танкістам, виявлений і знищений на місці ПТУР "Фагот".

У Калиновому 03.08.2017 виявлений на вулиці артилерійський снаряд калібру 80 мм. Його передали для утилізації так званому "МНС" "ЛНР".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...