НАБУ затримало одного з інвесторів компанії "Трейд Коммодіті", - ЗМІ

Затриманого доставили на вулицю Сурікова, де знаходиться центральне управління бюро.

Ілюстрація:Zaxid.net

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) затримало інвестора "Трейд Коммодіті" Володимира Трофименка. Про це повідомили Українській правді в прес-службі компанії, передають Патріоти України.

Відзначається, що його доставили на вулицю Сурікова, де знаходиться центральне управління НАБУ.

Сьогодні Трофименко був присутній на прес-конференції "Позиція компанії "Трейд Коммодіті" в кримінальній справі НАБУ із закупівлі палива Міністерством оборони України". Бізнесмен Андрій Адамовський заявив, що вони є інвесторами компанії і організовують фінансування різних проектів.

Портал UBR пише, що брати Вадим та Володимир Трофименко є співвласниками девелоперської компанії "НЕСТ". Вони скуповують старовинні будівлі і переробляють їх в престижні бізнес-центри.

У квітні 2016 року Комітет з конкурсних торгів Міноборони відхилив пропозиції від ряду компаній, включаючи WOG, ОККО і "Укртранснафтопродукт", і вибрав "Трейд Коммодіті" переможцем відкритого тендеру із закупівлі рідкого палива. 13-го і 18 травня Міноборони і "Трейд Коммодіті" уклали 14 договорів про постачання палива на суму понад 1 млрд грн. У червні-серпні 2016 року ці фірми уклали кілька додаткових угод, через які ціна на той же обсяг зросла на 16% від початкової вартості. "Трейд Коммодіті" пояснила підвищення ціни зростанням цін на дизельне паливо на біржах і на доказ навела дані провідного світового постачальника інформації про ринки енергоресурсів Platts.

У Національному антикорупційному бюро України вважають, що збільшення ціни відбувалося "за відсутності будь-яких правових підстав" і завдало держбюджету збитків на суму 149 млн грн. У цій справі затримали заступника голови Міноборони Ігоря Павловського і керівника департаменту держзакупівель Володимира Гулевича. Обидва перебувають під домашнім арештом.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.

Провал спецоперації по затриманню "вагнерівців": Чому начальника ГУР МОУ Бурбу звільнили з посади

неділя, 21 листопад 2021, 19:37

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звертав увагу політичного і військового керівництва України, що оприлюднення недостовірної інформації свідчить про низький рівень поінформованості української розвідки щодо перебігу подій на окупованих територіях Луган