Хіти тижня. "Наймиролюбніша імперія" огризається: Путін погрожує Швеції

При цьому Путін зазначив, що істерика у Росії не почнеться і вона не стане націлювати на Швецію ядерні ракети. Однак чи можна вірити усьому, що говорить російський президент?

Тепер Путін погрожує Швеції. Фото: Фокус.

Президент Росії Володимир Путін попередив, що якщо Швеція вступить в НАТО, то це негативно позначиться на її відносинах з РФ. Про це він сказав на полях Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

"Якщо Швеція приєднається до НАТО, то це вплине на наші відносини в негативному плані, тому що ми будемо вважати, що з цього боку - з боку Швеції - до нас інфраструктура військового блоку наближається, і ми повинні будемо думати, як нам реагувати на додаткову загрозу", - заявив Путін.

"Ми будемо сприймати (вступ Швеції в НАТО) як додаткову загрозу для Росії і будемо думати, як нам відрізати ці загрози" – додав він. При цьому Путін зазначив, що істерика у Росії не почнеться і вона не стане націлювати на Швецію ядерні ракети. Більше року тому глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що його країна вживатиме військово-технічні заходи, якщо Швеція вступить в НАТО.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.