Хіти тижня. "Наймиролюбніша імперія" огризається: Путін погрожує Швеції

При цьому Путін зазначив, що істерика у Росії не почнеться і вона не стане націлювати на Швецію ядерні ракети. Однак чи можна вірити усьому, що говорить російський президент?

Тепер Путін погрожує Швеції. Фото: Фокус.

Президент Росії Володимир Путін попередив, що якщо Швеція вступить в НАТО, то це негативно позначиться на її відносинах з РФ. Про це він сказав на полях Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

"Якщо Швеція приєднається до НАТО, то це вплине на наші відносини в негативному плані, тому що ми будемо вважати, що з цього боку - з боку Швеції - до нас інфраструктура військового блоку наближається, і ми повинні будемо думати, як нам реагувати на додаткову загрозу", - заявив Путін.

"Ми будемо сприймати (вступ Швеції в НАТО) як додаткову загрозу для Росії і будемо думати, як нам відрізати ці загрози" – додав він. При цьому Путін зазначив, що істерика у Росії не почнеться і вона не стане націлювати на Швецію ядерні ракети. Більше року тому глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що його країна вживатиме військово-технічні заходи, якщо Швеція вступить в НАТО.

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!