Наші перемагають: Розумні жалюзі українських винахідників зібрали на Kickstarter понад 50 тисяч доларів

Розумні жалюзі оснащені сонячними панелями та автоматично змінюють кут нахилу залежно від висоти сонця.
Розумні жалюзі високо оцінили. Фото: 24 канал.

Стартап українців у сфері відновлювальної енергетики SolarGaps на краудфандинговій платформі Kickstarter зібрав вже понад 50 тисяч доларів. Як йдеться в описі, на реалізацію проекту винахідникам було потрібно саме 50 тисяч доларів, передають Патріоти України.

"Станом на 27 травня стартап зібрав 50,632 тисяч доларів з необхідних 50 тисяч. Інвестиції здійснили 207 вкладників. До кінця збору коштів у SolarGaps лишається ще 18 днів", — йдеться у повідомленні.

Розумні жалюзі оснащені сонячними панелями та автоматично змінюють кут нахилу залежно від висоти сонця. Винахід може пвиробляти до 100 кВт-год. електроенергії на місяць. Саме SolarGaps та ще кілька винаходів представлятимуть Україну на виставці альтернативної енергетики у Казахстані "Астана Експо-2017".

На Луганщині росіяни втрачають техніку і руйнують житлові квартали, місцевих примусово мобілізують

понеділок, 23 травень 2022, 22:37

Зараз в медіапросторі лунає теза, що Луганськ — це другий Маріуполь. Це не так. Маріуполь був оточений щільним кільцем. Жодних спроб здійснити військову деблокаду оточення з української сторони не було. Натомість, Луганська область не заблокована. Проводи

Рф змінює тактику на Луганщині: заходить на Сєвєродонецьк з флангів, але "котла" - немає

понеділок, 23 травень 2022, 22:23

Варто говорити про те, що в Луганській області спостерігається зміна тактики військового протистояння з боку окупаційних військ. Якщо раніше вони штурмували міста, себто йшли на безпосередній вогневий контакт у середмісті – це стосується і Попасної, і Руб