"Навіть серця порожні": У селі під Тернополем невідома істота знекровила стадо овець (відео)

У масових вбивствах селяни підозрюють вовка, який бродить навколишніми селами. Втім, ветеринари і мисливці заперечують причетність цих хижаків.
Вівці були знекровлені, але повністю цілі. Фото: скріншот з відео.

У селі Матвіївці, Тернопільської області, за ніч у кошарі було вбито вісім овець: невідома істота випила більше десяти літрів крові, але не стала їсти м'яса, повідомляють Патріоти України.

У масових вбивствах селяни підозрюють вовка, який бродить навколишніми селами. Втім, ветеринари і мисливці заперечують причетність цих хижаків, адже до баранини навіть не доторкнулися. Як стверджує господар стада, коли вранці він прийшов виганяти овець, ті були мертві. Ветеринар знаходить тільки по два отвори на шиї і ще пару на задніх ногах кожної з них. Лікар із сорокарічним стажем каже, що кров буквально висмоктали з усіх артерій і вен. Жодного червоної плями на землі і на овечої вовни не залишилося.

"В серці нічого немає, серце порожнє. Серце без крові", - говорить в.о. керівника Шумського районного управління "Госпродпотребслужби" Марія Андрійчук. Щонайменше дванадцять літрів крові було випито відразу. Істота, ймовірно, перестрибнула через півтораметрову огорожу кошари, передбачає господар. Люди сфотографували сліди лап кровопивці.

Сліди схожі на вовчі або собачі, каже мисливець Ярослав Юрчук. Але виключає, що до вбивства причетні вовки або пси, тому що вівці були роздерті, жодного шматочка м'яса не з'їдено, туші кинуті, а не відтягнуті в безпечне місце. "За стільки років я навіть не знаю, що сказати, не зустрічав я такого. Якби вовк, то мав би з'їсти хоча б щось", - переконаний чоловік.

До того ж вовки в цій місцевості ніколи не водилися, лісів навколо села мало. Нападникам не може бути ні куниця, ні лисиця, тому що вівці для них завеликий трофей, вважає мисливець. Тоді хто? Фахівці лише розводять руками. Селяни ж мають власні версії.

"Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакабра, то такого не може бути, тому що чупакабра не нападає на овець, вона тільки йде на кроликів", - впевнені селяни.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...