Навряд чи Білорусь та країни Балтії: Аналітик розповів, де зараз намагається розпалити конфлікт РФ

Росія потребує нових театрів військових дій, щоб привернути увагу Заходу і таким чином домогтися скасування санкцій через Україну.

Путін зосередиться на Чорногорії? Фото: tury.by.

Росія не чіпатиме країни Балтії та Білорусь, натомість новий конфлікт РФ може розгорнути на Балканах. Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловила віце-президент з глобального аналізу американської аналітичної компанії Stratfor Рева Гужон, передають Патріоти України.

Вона констатувала, що активність Росії на Балканах зросла. "Звичайно, Росія намагається грати роль шкідника в Чорногорії, щоб перешкодити її інтеграції в НАТО. Якщо ми подивимося на відносини Росії з Сербією, то схоже на те, що Росія посилює свою підтримку, розширюючи військові поставки. А це, в свою чергу, збільшує потребу Косово в підвищенні своєї обороноздатності. Що, звичайно, турбуватиме європейців", – пояснила аналітик.

Гужон зазначила, що Росія потребує нових театрів військових дій, щоб привернути увагу Заходу і таким чином домогтися скасування санкцій через Україну. "Тому я думаю, що Балкани – дуже логічне місце для Росії, щоб знову розпалити напругу, коли європейці найменше можуть собі це дозволити", – вважає експерт.

Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

вівторок, 19 березень 2019, 0:14

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...

Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений в небі Житомирщини

понеділок, 18 березень 2019, 20:41

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...