Навряд чи Білорусь та країни Балтії: Аналітик розповів, де зараз намагається розпалити конфлікт РФ

Росія потребує нових театрів військових дій, щоб привернути увагу Заходу і таким чином домогтися скасування санкцій через Україну.

Путін зосередиться на Чорногорії? Фото: tury.by.

Росія не чіпатиме країни Балтії та Білорусь, натомість новий конфлікт РФ може розгорнути на Балканах. Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловила віце-президент з глобального аналізу американської аналітичної компанії Stratfor Рева Гужон, передають Патріоти України.

Вона констатувала, що активність Росії на Балканах зросла. "Звичайно, Росія намагається грати роль шкідника в Чорногорії, щоб перешкодити її інтеграції в НАТО. Якщо ми подивимося на відносини Росії з Сербією, то схоже на те, що Росія посилює свою підтримку, розширюючи військові поставки. А це, в свою чергу, збільшує потребу Косово в підвищенні своєї обороноздатності. Що, звичайно, турбуватиме європейців", – пояснила аналітик.

Гужон зазначила, що Росія потребує нових театрів військових дій, щоб привернути увагу Заходу і таким чином домогтися скасування санкцій через Україну. "Тому я думаю, що Балкани – дуже логічне місце для Росії, щоб знову розпалити напругу, коли європейці найменше можуть собі це дозволити", – вважає експерт.

Хіти тижня. "Отвєточка" за Ічню? Потужний вибух струсонув тили терористичної "ДНР" (відео)

вівторок, 20 листопад 2018, 1:00

У Торезі (окуповане бойовиками місто в Донецькій області) стався потужний вибух в районі полігону. Про це повідомляють в соцмережах. "Торез, вибух в районі полігону", - пише блогер під ніком Necro Mancer в Twitter, передають Патріоти України. У соцмере...

ДП Антонов розпочав виготовлення свого другого ударного безпілотника (відео)

вівторок, 20 листопад 2018, 0:23

Якщо підприємству дадуть «відмашку», то вони готові збирати стільки літальних апаратів, скільки буде потрібно. На ДП «Антонов», що входить до складу «Укроборонпром», продовжують випробування ударного безпілотника «Горлиця» та розпочинають виготовлення ...