Навряд чи Білорусь та країни Балтії: Аналітик розповів, де зараз намагається розпалити конфлікт РФ

Росія потребує нових театрів військових дій, щоб привернути увагу Заходу і таким чином домогтися скасування санкцій через Україну.

Путін зосередиться на Чорногорії? Фото: tury.by.

Росія не чіпатиме країни Балтії та Білорусь, натомість новий конфлікт РФ може розгорнути на Балканах. Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловила віце-президент з глобального аналізу американської аналітичної компанії Stratfor Рева Гужон, передають Патріоти України.

Вона констатувала, що активність Росії на Балканах зросла. "Звичайно, Росія намагається грати роль шкідника в Чорногорії, щоб перешкодити її інтеграції в НАТО. Якщо ми подивимося на відносини Росії з Сербією, то схоже на те, що Росія посилює свою підтримку, розширюючи військові поставки. А це, в свою чергу, збільшує потребу Косово в підвищенні своєї обороноздатності. Що, звичайно, турбуватиме європейців", – пояснила аналітик.

Гужон зазначила, що Росія потребує нових театрів військових дій, щоб привернути увагу Заходу і таким чином домогтися скасування санкцій через Україну. "Тому я думаю, що Балкани – дуже логічне місце для Росії, щоб знову розпалити напругу, коли європейці найменше можуть собі це дозволити", – вважає експерт.

Хіти тижня. Сторінками історії: Як СРСР інсценував напад, щоб почати війну проти Фінляндії (відео)

середа, 16 січень 2019, 21:00

26 листопада 1939 року уряд СРСР направив ноту протесту уряду Фінляндії з приводу артилерійського обстрілу, який, за заявою радянської сторони, був здійснений з фінської території.

Під Львовом палає завод з виробництва соняшникової олії (відео)

середа, 16 січень 2019, 20:10

Зайнялися бочки з продукцією, жертв немає. Сьогодні ввечері до рятувальників надійшла інформація про пожежу у селі Ставчани Пустомитівського району на території заводу ПП «Оліяр», який виготовляє олію «Майола», повідомляють Патріоти України з посилання...