Не треба їм заважати - знищена бронетехніка, вбиті та поранені "гібриди": У 2-му АК окупантів "батяня-комбриг" підірвав військовий склад разом з підлеглими

Інцидент стався на найбільш "хунтонебезпечному" для "ЛНР" напрямку останніх місяців.

Ілюстрація:24 канал

Бойовики "ЛНР" звинувачують одного зі своїх "комбригів" в підриві складу боєприпасів, в результаті чого загинули 6 людей, близько 10 поранені, а також були знищені 4 БМП і вантажівка. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат України Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Інцидент стався 14 серпня в районі населеного пункту Жолобок. "У штабі" 2-го АК "заявляють про роботу українських мінометників, в середовищі бойовиків говорять про недотримання заходів безпеки на тлі розпивання самими окупантами на складі спиртних напоїв", - написав він.

За інформацією Тимчука, російські "радники" при штабі "2-го АК", які беруть участь в розслідуванні події, заявили про "навмисний характер" вибуху і розглядають питання причетності до організації даної НП місцевого комбрига з позивним "Джафар".

"При цьому російські офіцери заявляють, що раніше у даного комбрига при перевірках були виявлені серйозні недостачі палива і боєприпасів, в зв'язку з чим, на їхню думку, він і міг організувати вибухи для приховування повного масштабу розкрадених матеріально-технічних засобів", - додав нардеп.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих