​Не захотів помирати на порожній шлунок: Стало відомо, що з'їв Гітлер перед тим, як накласти на себе руки

Фюрер Третього Рейху в основному дотримувався дієти і вживав легку їжу. Він не їв м'яса, проте любив пироги. Взагалі їв мало, зовсім не пив, на відміну від Путіна, що полюбляє "залити за комірець" гарного вина або пива.

У день самогубства, 30 квітня 1945 року, Адольф Гітлер мав на вечерю яєчню і картопляне пюре. Про це йдеться в листі кухарки Адольфа Гітлера Констанції Манціарлі, оприлюдненому австрійським істориком, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами історика, 30 квітня 1945 року, тобто в день самогубства Гітлера, фройлян Констанції наказали приготувати яєчню і картопляне пюре. До речі, особистий кухар диктатора однієї з перших дізналася про самогубство Гітлера.

Вперше в історії: В ООН розкрили шокуючу інформацію про населення Землі

субота, 20 квітень 2019, 23:43

В більшості країн люди живуть дедалі довше і мають все менше дітей. Вперше в історії людства на Землі живуть більше літніх людей, ніж дітей. Про це повідомляє телеканал ВВС, посилаючись на дані ООН, передають Патріоти України. Так, зараз на планеті жив...

"37,0": У Супрун розповіли, якою має бути нормальна температура тіла людини

субота, 20 квітень 2019, 20:59

Оральна температура, яка є найбільш зручним типом вимірювання температури, становить +37,0 градусів за Цельсієм. Нормальна температура основного тіла здорової дорослої людини в стані спокою становить 36,5-37,0 градусів за Цельсієм, проте температура вн...