​Не захотів помирати на порожній шлунок: Стало відомо, що з'їв Гітлер перед тим, як накласти на себе руки

Фюрер Третього Рейху в основному дотримувався дієти і вживав легку їжу. Він не їв м'яса, проте любив пироги. Взагалі їв мало, зовсім не пив, на відміну від Путіна, що полюбляє "залити за комірець" гарного вина або пива.

У день самогубства, 30 квітня 1945 року, Адольф Гітлер мав на вечерю яєчню і картопляне пюре. Про це йдеться в листі кухарки Адольфа Гітлера Констанції Манціарлі, оприлюдненому австрійським істориком, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами історика, 30 квітня 1945 року, тобто в день самогубства Гітлера, фройлян Констанції наказали приготувати яєчню і картопляне пюре. До речі, особистий кухар диктатора однієї з перших дізналася про самогубство Гітлера.

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...