Небезпека поруч: На Київщині чоловік опинився у реанімації після вживання риби із супермаркету (відео)

У лікарню чоловіка доставили у важкому стані та підключили до апарату штучної вентиляції легенів.
Дружина потерпілого розповіла про важкий стан чоловіка. Фото: скріншот з відео.

На Київщині чоловік купивши рибу у супермаркеті менше, ніж за добу опинився в реанімації з діагнозом ботулізм. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на ТСН.

“Падав тиск. Ставало гірше, гірше, гірше. Зір падав”, – розповіла дружина потерпілого Світлана Андріященко.

“Надійшов у вкрай важкому стані, на штучній вентиляції легенів. Бутілотоксін – нейротропна отрута, яка перешкоджає нейром’язовій провідності. Порушення ковтання, дихання – при цьому пацієнт весь час залишається в свідомості”, – пояснив лікар-анестезіолог Олександрівської клінічної лікарні Геннадій Полосохін.

У випадках такого отруєння компенсувати збитки за лікування має саме магазин, бо відповідальність за якість реалізованої продукції несе він. Вилучити з раціону дітей та старих людей в’ялену рибу радять у лабораторному центрі МОЗу.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...