Небезпека поруч: На Київщині чоловік опинився у реанімації після вживання риби із супермаркету (відео)

У лікарню чоловіка доставили у важкому стані та підключили до апарату штучної вентиляції легенів.
Дружина потерпілого розповіла про важкий стан чоловіка. Фото: скріншот з відео.

На Київщині чоловік купивши рибу у супермаркеті менше, ніж за добу опинився в реанімації з діагнозом ботулізм. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на ТСН.

“Падав тиск. Ставало гірше, гірше, гірше. Зір падав”, – розповіла дружина потерпілого Світлана Андріященко.

“Надійшов у вкрай важкому стані, на штучній вентиляції легенів. Бутілотоксін – нейротропна отрута, яка перешкоджає нейром’язовій провідності. Порушення ковтання, дихання – при цьому пацієнт весь час залишається в свідомості”, – пояснив лікар-анестезіолог Олександрівської клінічної лікарні Геннадій Полосохін.

У випадках такого отруєння компенсувати збитки за лікування має саме магазин, бо відповідальність за якість реалізованої продукції несе він. Вилучити з раціону дітей та старих людей в’ялену рибу радять у лабораторному центрі МОЗу.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...