Нескрепне почуття гумору: Юнкер розповів анекдот про маленьку переможну війну Люксембургу проти Росії

Голова Єврокомісії любить жартувати над політиками, помічаючи їх зайву вагу або "диктаторські" замашки.

Жан-Клод Юнкер. Фото: Рейтерс.

Відомий своєю ексцентричною поведінкою голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер розповів, як використовує гумор, щоб подолати агресію президента РФ Володимира Путіна. За його словами, під час спілкування з головою кремлівського режиму він, часом, розповідає анекдот про захоплення Росії Люксембургом, передають Патріоти України із посиланням на "Новое время".

"Я завжди кажу Путіну, щоб заспокоїти його: Чому Люксембург досі не напав на Росію? У нас немає місця, щоб розмістити стільки військовополонених", - цитує Юнкера Frankfurter Allgemeine. Варто зазначити, що глава Єврокомісії досить часто дозволяє собі відхилятися від протоколу.Так, він любить жартувати над політиками, помічаючи їх зайву вагу або "диктаторські" замашки, цілувати їх в лоба, а також поплескувати по спині і навіть по обличчю.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...