Нескрепне почуття гумору: Юнкер розповів анекдот про маленьку переможну війну Люксембургу проти Росії

Голова Єврокомісії любить жартувати над політиками, помічаючи їх зайву вагу або "диктаторські" замашки.

Жан-Клод Юнкер. Фото: Рейтерс.

Відомий своєю ексцентричною поведінкою голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер розповів, як використовує гумор, щоб подолати агресію президента РФ Володимира Путіна. За його словами, під час спілкування з головою кремлівського режиму він, часом, розповідає анекдот про захоплення Росії Люксембургом, передають Патріоти України із посиланням на "Новое время".

"Я завжди кажу Путіну, щоб заспокоїти його: Чому Люксембург досі не напав на Росію? У нас немає місця, щоб розмістити стільки військовополонених", - цитує Юнкера Frankfurter Allgemeine. Варто зазначити, що глава Єврокомісії досить часто дозволяє собі відхилятися від протоколу.Так, він любить жартувати над політиками, помічаючи їх зайву вагу або "диктаторські" замашки, цілувати їх в лоба, а також поплескувати по спині і навіть по обличчю.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...