Обдурили, образили: Мер Перемишля, звинувачений в українофобії, скаржиться на підступність СБУ

На його думку, вирішення цього питання має великий вплив на українсько-польські відносини.

Роберт Хома. Фото: 112.ua.

Мер Перемишля Роберт Хома не отримав від Служби безпеки України документ про те, що йому дозволено в'їзд на територію України. Про це повідомляє "Укрінформ", передають Патріоти України.

Під час прес-конференції в Перемишлі Хома повідомив, що офіційного підтвердження того, що заборону на його в'їзд в Україну знято, він ще не отримав. Він висловив сумнів у тому, що це коли-небудь відбудеться.

"Час, який минає, на жаль, переконує мене в тому, що це може відбутися в невизначеному майбутньому або ніколи", - сказав Хома. На його думку, вирішення цього питання має великий вплив на українсько-польські відносини, тому воно має відбутися якомога швидше.

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що меру Перемишля не дозволили перетнути український кордон. СБУ заборонила йому в'їзд в Україну на 5 років за участь в антиукраїнських мітингах. У Польщі несхвально прийняли цю подію. Віце-міністр закордонних справ Польщі Ян Дзєдзічак заявив, що рішення про заборону в'їзду в Україну Хомі ставить під загрозу подальшу співпрацю між країнами.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...