Обійшла росіянку: Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи з бодіфітнесу (фото, відео)

35-річна киянка стала кращою в категорії "бодіфітнес вище 168 см".

Українка стала кращою на чемпіонаті Європи. Фото: Igor Kopchek.

Українка Олена Чумакова виграла чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу 2017 IFBB European Championship, який днями відбувся в Санта- Сусанні (провінція Барселони, Іспанія). Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Обозреватель.

35-річна киянка стала кращою в категорії "бодіфітнес вище 168 см", в драматичній боротьбі випередивши росіянку Юлію Казаковцеву. У фіналі обидві спортсменки набрали однакову кількість балів, але за рахунок більшого числа перших місць, золота медаль вирушила в Україну.

Крім того, наша співвітчизниця виграла в "абсолютці" - Олена стала найкращою серед усіх переможниць категорій.

Нікого не слухати та робити своє: Як Ізраїль таємно став ядерною державою

понеділок, 21 травень 2018, 19:14

Спогади з автобіографії колишнього прем'єра та президента країни Шимона Переса. Батько ядерного щита Ізраїлю розповів, як вдалося його побудувати. Патріоти України пропонують до Вашої уваги ексклюзивний препринт з посмертної автобіографії Шимона Переса...

Той самий "брат Яценюка": Французького терориста, затриманого в Україні, засудили до 6 років в'язниці

понеділок, 21 травень 2018, 18:14

Як відомо, громадянина Франції затримали у 2016 році на українсько-польському кордоні зі зброєю та вибухівкою. Любомильський районний суд Волинської області засудив до 6 років позбавлення волі громадянина Франції Грегуара Муто за підготовку терактів і ...