Обійшла росіянку: Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи з бодіфітнесу (фото, відео)

35-річна киянка стала кращою в категорії "бодіфітнес вище 168 см".

Українка стала кращою на чемпіонаті Європи. Фото: Igor Kopchek.

Українка Олена Чумакова виграла чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу 2017 IFBB European Championship, який днями відбувся в Санта- Сусанні (провінція Барселони, Іспанія). Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Обозреватель.

35-річна киянка стала кращою в категорії "бодіфітнес вище 168 см", в драматичній боротьбі випередивши росіянку Юлію Казаковцеву. У фіналі обидві спортсменки набрали однакову кількість балів, але за рахунок більшого числа перших місць, золота медаль вирушила в Україну.

Крім того, наша співвітчизниця виграла в "абсолютці" - Олена стала найкращою серед усіх переможниць категорій.

"Срач-тур": У мережі показали, на що окупанти перетворили Ялту (фото)

четвер, 22 червень 2017, 13:48

Невелика кількість курортників засмагає прямо посеред порожніх пляшок та "бичків" від сигарет. Колись популярний курорт у Ялті за три роки окупації Криму Росією залишається без туристів, а пляжі й місця відпочинку масово закидані сміттям. Про це йдетьс...

Західні журналісти дізналися про таємне лобіювання Білим Домом пом'якшення санкцій проти Росії

четвер, 22 червень 2017, 13:32

Чиновники з адміністрації Трампа стверджують, що законопроект викликає у них серйозне занепокоєння - не через санкцій проти РФ, а через обмеження повноважень президента. На сьогоднішній день Білий дім таємно лобіює в Палаті представників (нижня палата ...