Обвинувачені за двома статтями ККУ: ЗМІ повідомили, у кого стріляли біля будівлі райсуду у Києві

Нападники, які відкрили стрілянину, зникли з місця події на автомобілі, який тепер розшукується поліцією.

Святошинський райсуд Києва. Фото: Судова влада України

Чоловіки, які 29 січня отримали травми в результаті стрілянини біля Святошинського районного суду в Києві, звинувачуються за двома статтями Кримінального кодексу. Про це повідомила прес-служба суду, передають Патріоти України.

За даними служителів Феміди, на 12.00 було призначено засідання у справі, де звинувачувалися троє громадян.

"Вони звинувачувалися у вчиненні злочинів, передбачених ст. 206 (протидія законній господарській діяльності) і ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України", - повідомила прес-служба.

Близько 14:00 після закінчення судового засідання, сторони залишили приміщення зали на першому поверсі і попрямували до виходу з будівлі суду.

"За кілька метрів від входу, просто на тротуарі, сталася стрілянина, в якій були поранені обвинувачені у справі. Нападники зникли з місця події на автомобілі, який тепер розшукується поліцією", - відзначили в прес-службі суду.

Як повідомлялося раніше, злочинці зникли на автомобілі Hyundai сірого кольору. Постраждалі отримали травми і двоє з них були доставлені в лікарню.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".