Окупант не припиняє провокувати: В Азовському морі ЗСУ були готові відкрити вогонь по російських катерах (відео)

Наші військові намагаються утримати ситуацію в рамках чинної морської угоди і «гуманно» відганяють російські катери, оскільки навіть в разі наближення ворога вони не мають права відкривати вогонь.

Фото:скрін відео Російські військові не припиняють провокувати ЗСУ в Азовському морі. То наближаються на своїх катерах до українського берега, то кружляють навколо українських суден у море. Про це повідомляють Патріоти України.

Українські бійці пильно стежать за всіма витівками противника в приціли: артилерія і авіація приведені в бойову готовність. На всіх десантно небезпечних ділянках на березі створена система інженерних загороджень, ведеться постійне радіоелектронне і візуальне спостереження з повітря, з берега і на воді.

Наші військові намагаються утримати ситуацію в рамках чинної морської угоди і «гуманно» відганяють російські катери, оскільки навіть в разі наближення ворога вони не мають права відкривати вогонь.

Проте, артилерію призводять в бойову готовність публічно, щоб ворог розумів неминучість адекватної відповіді. Через 5 хвилин після доповіді про готовність відкриття вогню, кораблі розвертаються і на повній швидкості йдуть до берегів Російської Федерації.

Українські військові готуються до будь-яких сценаріїв, але в Штабі сподіваються, що росіяни не зважаться відверто атакувати з моря.

Джерело: ТСН.ua

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...