Окупант не припиняє провокувати: В Азовському морі ЗСУ були готові відкрити вогонь по російських катерах (відео)

Наші військові намагаються утримати ситуацію в рамках чинної морської угоди і «гуманно» відганяють російські катери, оскільки навіть в разі наближення ворога вони не мають права відкривати вогонь.

Фото:скрін відео Російські військові не припиняють провокувати ЗСУ в Азовському морі. То наближаються на своїх катерах до українського берега, то кружляють навколо українських суден у море. Про це повідомляють Патріоти України.

Українські бійці пильно стежать за всіма витівками противника в приціли: артилерія і авіація приведені в бойову готовність. На всіх десантно небезпечних ділянках на березі створена система інженерних загороджень, ведеться постійне радіоелектронне і візуальне спостереження з повітря, з берега і на воді.

Наші військові намагаються утримати ситуацію в рамках чинної морської угоди і «гуманно» відганяють російські катери, оскільки навіть в разі наближення ворога вони не мають права відкривати вогонь.

Проте, артилерію призводять в бойову готовність публічно, щоб ворог розумів неминучість адекватної відповіді. Через 5 хвилин після доповіді про готовність відкриття вогню, кораблі розвертаються і на повній швидкості йдуть до берегів Російської Федерації.

Українські військові готуються до будь-яких сценаріїв, але в Штабі сподіваються, що росіяни не зважаться відверто атакувати з моря.

Джерело: ТСН.ua

"Водний геноцид" з Поклонською, Аксьоновим та іншими: Окупанти намагаються добути воду для спраглого Криму через міжнародний тиск на Київ

вівторок, 2 червень 2020, 0:15

"#кажете_санкції_не_працюють - Наступний хід крымских колабораціоністів по "воді" - вкидання тези про "водний геноцид" корінних народів Криму через ООН... І про російську річку Дніпро. З якої (зрозуміло хто) краде російську воду. Сьогоднішній виступ На...

Хіти тижня. Викрадений росіянами на кордоні з Кримом боєць ЗСУ був на бойовому посту без зброї

понеділок, 1 червень 2020, 23:55

Викраденим виявився солдат 13-го батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади Євген Добринський. Боєць ЗСУ, якого вранці 30 травня на адмінкордоні з Кримом викрали представники спецслужб РФ, перебував на посту без зброї. Про це повідомляє журналіст Юрій ...