"Он улетел, но обещал вернуться": Суд таємно дозволив скандальному судді втекти з України

Суд прийняв таке рішення, незважаючи на те, що другий фігурант кримінального провадження Генпрокуратури колишній голова Вищого господарського суду Віктор Татьков виїхав за кордон до Німеччини і не повернувся.

Суддя вилетів у Відень. Фото: скріншот з відео.

Подільський райсуд Києва на закритому засіданні відмовився продовжувати підписку про невиїзд судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова, щодо якого Генпрокуратура проводить розслідування, в результаті чого "слуга Феміди" полетів до Австрії. Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми", журналістка якої зустріла суддю на авіарейсі "Київ-Відень" і зафіксувала, як він успішно пройшов паспортний контроль в столиці Австрії. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із матеріалами цього розслідування.

У розслідуванні зазначається, що Ємельянов перебував на підписці про невиїзд з 27 жовтня 2016 року. Журналісти з'ясували, що рішення про непродовження підписки про невиїзд було прийнято райсудом 8 червня. Але це рішення в державному реєстрі засекречено. У суді пояснили, що це "технічна помилка", втім рішення досі не опублікували.
Глава управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк розповів в коментарі "Схем", що суд керувався декількома мотивами. "Перше - це те, що він має значний соціальний статус в суспільстві і позитивно характеризується, має міцні соціальні зв'язки, які не дозволять йому залишати місце свого проживання під час слідства. Друге - йому потрібно виїхати на лікування за кордон. І третє - за кордоном проживає його дочка ", - пояснив він.

При цьому наголошується, що суд прийняв таке рішення, незважаючи на те, що другий фігурант кримінального провадження Генпрокуратури колишній голова Вищого господарського суду Віктор Татьков виїхав за кордон до Німеччини і не повернувся.

Тоді в Генпрокуратурі журналістам повідомили, що дозволили його виїзд на лікування, але згодом зв'язок з ним пропав, після чого ГПУ оголосила його в розшук. Кримінальна справа, в якій фігурує суддя Ємельянов і Татьков, стосується незаконного втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації", - Снєгирьов

понеділок, 6 квітень 2020, 16:44

Закон має бути один для всіх, без виключення – як для власників малого та середнього бізнесу у вигляді яток і невеличких магазинів, так і для власників великих мереж. Наразі ж, ситуація з роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр», взагалі ставить під сумнів