Останні його слова були "по мені влучили": Стали відомі подробиці загибелі 19-річного морпіха у Водяному

Олександра Веремеєнка поховають на його батьківщині, на Луганщині.

Олександр Веремеєнко. Фото: соцмережі.

6 березня близько 13:00 в результаті тригодинного бою в районі Водяного загинув 19-річний військовослужбовець морської піхоти Олександр Веремеєнко. Він 16 липня 2016 року підписав контракт і вступив до лав Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Не закінчивши ще навчання у технікумі, Олександр відпрошувався з передової на сесію, передають Патріоти України із посиланням на Громадське радіо.

"Він був дуже гарним гранатометником. Майже кожен його постріл з гранатомета вражав ціль, — розповідає його побратим з позивним Стаф. — Ще він любив працювати з ПКМ (кулемет Калашникова модернізований), просив мене, щоб я його поставив на ПКМ". Про те, що Веремеєнко був хорошим і вправним гранатометником, підтвердив і командир підрозділу.

Бійці запам’ятали Сашка як життєрадісного і позитивного, він хотів, щоб скоріше закінчилася війна. "Ще він нам говорив, що збирає гроші, щоби купити свою власну квартиру. Сашко любив спорт, говорив, що боями займався. На турнік ходив кожного дня", — згадує Стаф. Саме Стаф був тим, хто бачив смерть Олександра на власні очі: "Нас почали обстрілювати жорстко, і він (Олександр - Ред.) говорить, "Стаф, давай закинемо щось їм!". Я говорю: "Ну давай. Термобар закинемо!" І тільки він вийшов з бліндажа й все, останні його слова "по мені влучили" і впав. 19-річного юнака поховають на його батьківщині, на Луганщині.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...