Партизани? В "ЛНР" під час масштабної пожежі згоріло більше 20 тонн вугілля

Причиною виникнення пожежі назвали навмисний підпал.

Ілюстрація:news.bigmir.net

Одразу три пожежі практично одночасно виникли на сусідніх вулицях в окупованому селищі Біле, що на Луганщині в ніч проти 19 липня. Про це йдеться у повідомленні "МНС ЛНР", передають Патріоти України.

Повідомляється, що зайнялися численні прибудови та сараї, побудовані впритул один до одного.

"Блискавично утворилася велика площа горіння, більше 200 кв м. Велике пожежне завантаження давало високу температуру і інтенсивне горіння: в сараях люди зберігали близько 22-х тонн вугілля", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всього вогнем знищено 9 сараїв, дерев'яна прибудова до житлового будинку на площі 225 кв. м; пошкоджено 20 тонн вугілля. Підозрюють підпал.

"Найбільш імовірною причиною є занесення стороннього джерела вогню невстановленими особами", - йдеться у повідомленні.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...