"Пасечник с Захарченко забыли, что у лома два конца": Ватажок російських "казаків" назвав бойовиків ОРДЛО "підкаблучниками" (відео)

Козіцин поскаржився на важке життя на окупованій території.

Микола Козіцин. Фото:скрін відеоРосійський ватажок так званого "Всевеликого війська Донського" Микола Козіцин вважає, що бойовики "ДНР" і "ЛНР" - підкаблучники, які не здатні створити нормальні умови для життя. Його заява була опублікована на сторінці користувача Necro Mancer в Twitter, передають Патріоти України.

"Тим, хто сидить в керівництві, тим добре живеться. А простому народу поїсти нічого, роботи немає. Розуму не вистачило створити економічний блок, політичний блок. Або вони просто підкаблучники. Треба вякнути, вони витягли язик і "гав-гав" - знову прибрали", - заявив Козіцин.

"Чиї вони інтереси обслуговують? Вони не бояться, що у лома два кінця - хтось сильніше знайдеться, так візьмуться за другий кінець і надають їм за цю справу", - додав він.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...