Пекельна трійця: У мережі опублікували фото диктаторської "ікони" з Путіним, Лукашенком та Кім Чен Ином

Опублікована картинка є переробкою роботи португальського стрітартера, який попередньо зобразив президентів Росії, США і лідера КНДР.

Диктатори Кім Чен Ин та Володимир Путін. Ілюстрація:Цензору.НЕТУ мережі опублікували цікавий фотоколаж, який зображає трьох диктаторів - російського президента Володимира Путіна, лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ина і президента Білорусі Олександра Лукашенка. Картинку розмістив на своїй сторінці в Twitter користувач з ніком Mikhail Golub, передають Патріоти України.

Слід зазначити, що опублікована картинка є переробкою роботи португальського стрітартера, який зобразив президентів Росії, США і лідера КНДР.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.