Пекельна трійця: У мережі опублікували фото диктаторської "ікони" з Путіним, Лукашенком та Кім Чен Ином

Опублікована картинка є переробкою роботи португальського стрітартера, який попередньо зобразив президентів Росії, США і лідера КНДР.

Диктатори Кім Чен Ин та Володимир Путін. Ілюстрація:Цензору.НЕТУ мережі опублікували цікавий фотоколаж, який зображає трьох диктаторів - російського президента Володимира Путіна, лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ина і президента Білорусі Олександра Лукашенка. Картинку розмістив на своїй сторінці в Twitter користувач з ніком Mikhail Golub, передають Патріоти України.

Слід зазначити, що опублікована картинка є переробкою роботи португальського стрітартера, який зобразив президентів Росії, США і лідера КНДР.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...