Пекельна трійця: У мережі опублікували фото диктаторської "ікони" з Путіним, Лукашенком та Кім Чен Ином

Опублікована картинка є переробкою роботи португальського стрітартера, який попередньо зобразив президентів Росії, США і лідера КНДР.

Диктатори Кім Чен Ин та Володимир Путін. Ілюстрація:Цензору.НЕТУ мережі опублікували цікавий фотоколаж, який зображає трьох диктаторів - російського президента Володимира Путіна, лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ина і президента Білорусі Олександра Лукашенка. Картинку розмістив на своїй сторінці в Twitter користувач з ніком Mikhail Golub, передають Патріоти України.

Слід зазначити, що опублікована картинка є переробкою роботи португальського стрітартера, який зобразив президентів Росії, США і лідера КНДР.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...