Пекельний інцидент: У Ростові-на-Дону сталася масштабна пожежа, чути вибухи (фото, відео)

Вулиці міста огортає їдкий чорний дим.

Пожежа у Ростові-на-Дону. Фото:https://www.rostov.kp.ru/

У російському Ростові-на-Дону сталася масштабна пожежа, чути вибухи. По це пише Комсомольская правда, передають Патріоти України.

Як стало відомо, вогнище пожежі знаходиться в провулку Чуваському. Сильний вітер жене смог та іскри на інші будинки. Люди відганяють від місця пожежі свої автомобілі, і виносять з будинків цінні речі.

При цьому вогонь вже охопив понад 10 приватних будинків. Очевидці повідомляють про вибухи – вибухають газові балони. Вулиці огортає їдкий чорний дим.

В районі вогнища пожежі знаходиться адміністративна будівля Мінтрансу Ростовської області. Представники МНС Росії по Ростовській області повідомляли, що в гасінні пожежі беруть участь 15 одиниць пожежної техніки та 48 чоловік особового складу.

Місцеві жителі розповіли, що у Ростові-на-Дону вже два місяці не випало ні краплі дощу, зараз в місті вирує вітер, так що умови для поширення вогню найсприятливіші.

У соціальних мережах ростовці пишуть, що пожежа сталася не випадково. Нібито хтось спеціально знищує старі будинки, які розташовані в самому центрі міста, де дуже висока ціна землі.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...