Під Києвом на підприємстві сталося зухвале пограбування, є важкопоранений (фото)

Нападниками були четверо осіб кавказької національності.

Авто нападників. Фото:http://informator.news/

На підприємстві “Меліоратор” у місті Буча під Києвом сталося пограбування, одна людина отримала тяжкі тілесні ушкодження. Про це журналісту видання ІНФОРМАТОР у коментарі повідомив Ігор Криворучко, передають Патріоти України.

“Підприємство знаходиться у Бучі. Четверо осіб кавказької національності завдали тяжких тілесних ушкоджень людині та викрали гроші підприємства. Після цього нападники сіли у Volkswagen Golf та втекли”, – заявив Криворучко.

За його словами, жертва нападу наразі перебуває в лікарні. “Постраждалий перебуває в лікарні, в реанімації, його оперують”, – йдеться у коментарі.

Інформації про те, що відкрите кримінальне провадження за фактом пограбування та нанесення тяжких тілесних ушкоджень наразі немає.

“Вкрадено готівку підприємства і я не думаю, що його діяльність була причиною пограбування”, – вважає Ігор Криворучко.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при