"Підозрюю, що ви - слабак та обманщик": Американський публіцист викликав Путіна на бій з дзюдо

Бенджамін Уіттс звинуватив російського президента в організації «фальшивих» боїв, які противники президента спеціально програвали.

Путіна підозрюють у шахрайстві на татамі. Ілюстрація: Eurasianet.

Редактор блогу з питань нацбезпеки Lawfare Бенджамін Уіттс вважає успіхи президента РФ Володимира Путіна в бойових мистецтвах «шахрайством». При цьому він кинув Путіну виклик, передають Патріоти України.

Уіттс звинуватив російського президента в організації «фальшивих» боїв, які противники президента нібито спеціально програвали. На його думку, суперники Путіна дуже легко падають на підлогу після його ударів. Уіттс зазначив, що це можна побачити на численних відео. У той же час у Уіттса є чорні пояси з тхеквондо та айкідо.

Уіттс підкреслює, що його виклик Путіну - не жарт. При цьому він упевнений, що президент повинен або прийняти виклик, або зіткнутися з загальним засудженням «як слабак і обманщик».

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...