"Підозрюю, що ви - слабак та обманщик": Американський публіцист викликав Путіна на бій з дзюдо

Бенджамін Уіттс звинуватив російського президента в організації «фальшивих» боїв, які противники президента спеціально програвали.

Путіна підозрюють у шахрайстві на татамі. Ілюстрація: Eurasianet.

Редактор блогу з питань нацбезпеки Lawfare Бенджамін Уіттс вважає успіхи президента РФ Володимира Путіна в бойових мистецтвах «шахрайством». При цьому він кинув Путіну виклик, передають Патріоти України.

Уіттс звинуватив російського президента в організації «фальшивих» боїв, які противники президента нібито спеціально програвали. На його думку, суперники Путіна дуже легко падають на підлогу після його ударів. Уіттс зазначив, що це можна побачити на численних відео. У той же час у Уіттса є чорні пояси з тхеквондо та айкідо.

Уіттс підкреслює, що його виклик Путіну - не жарт. При цьому він упевнений, що президент повинен або прийняти виклик, або зіткнутися з загальним засудженням «як слабак і обманщик».

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...