Плагіат, доведений до абсурду: У Росії розповіли, у кого Путін вкрав ідею "побєдобєсiя"

Після агресії Кремля проти України багато країн пострадянського простору відмовляються від традиційних в РФ атрибутів перемоги та традицій святкування.

Навіть традиції святкувати росіяни запозичили... Ілюстрація: соцмережі.

Російський журналіст Олег Кашин вважає, що президент РФ Володимир Путін перейняв підхід до побудови державної ідеології навколо Великої вітчизняної війни у президента Білорусі Олександра Лукашенка. Таку думку Кашин висловив в ефірі "Еха Москви", передають Патріоти України.

Він зазначив, що для лукашенківської Білорусі пам'ять про Велику Вітчизняну війну стала основою національного будівництва "ще задовго до всякого Путіна". Кашин відзначає, що Путін багато в чому перейняв головний підхід Лукашенка до минулого, до того, що вся історія країни обертається навколо цих чотирьох років. "Тому тут ще питання, хто більший "победобес" — Лукашенко чи Путін", — зазначає Кашин.

Також він вказав на те, що після агресії Кремля проти України багато країн пострадянського простору відмовляються від традиційних в РФ атрибутів перемоги, таких як "георгіївські стрічки" і акція "Безсмертний полк".

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...