Плагіат, доведений до абсурду: У Росії розповіли, у кого Путін вкрав ідею "побєдобєсiя"

Після агресії Кремля проти України багато країн пострадянського простору відмовляються від традиційних в РФ атрибутів перемоги та традицій святкування.

Навіть традиції святкувати росіяни запозичили... Ілюстрація: соцмережі.

Російський журналіст Олег Кашин вважає, що президент РФ Володимир Путін перейняв підхід до побудови державної ідеології навколо Великої вітчизняної війни у президента Білорусі Олександра Лукашенка. Таку думку Кашин висловив в ефірі "Еха Москви", передають Патріоти України.

Він зазначив, що для лукашенківської Білорусі пам'ять про Велику Вітчизняну війну стала основою національного будівництва "ще задовго до всякого Путіна". Кашин відзначає, що Путін багато в чому перейняв головний підхід Лукашенка до минулого, до того, що вся історія країни обертається навколо цих чотирьох років. "Тому тут ще питання, хто більший "победобес" — Лукашенко чи Путін", — зазначає Кашин.

Також він вказав на те, що після агресії Кремля проти України багато країн пострадянського простору відмовляються від традиційних в РФ атрибутів перемоги, таких як "георгіївські стрічки" і акція "Безсмертний полк".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...