У Росії дуже вибірково підходять до того, які події з історії краще забути, а які урочисто інсценувати на честь Дня Перемоги. Таку думку висловив Євген Понасенков – російський історик, режисер і член Незалежної ради з прав людини в ефірі Rush New Word, передають Патріоти України.
"Якщо вже пам'ять, давайте згадувати 22 вересня 1939 року, спільний парад Вермахту та Червоної армії. Тобто чому ви не проводите інсценування цього милого заходу? Якщо ви за історичну пам'ять, чому ви регулярно не проводите заходів на честь пам'яті, коли СРСР вітав Німеччину й особисто Адольфа Гітлера зі здобуттям Парижа? 1 травня 1941 року був щорічний парад на Красній площі, і маршал Семен Тимошенко підійшов до делегації нацистів і дуже приязно вітався, тиснув руку тощо. Де ці чудові інсценування, якщо ви за історичну пам'ять?" – підкреслив він.
Історик додав, що на параді на честь перемоги у Москві не має бути сучасної військової техніки. "Якщо це пам'ять, якщо це не демонстрація агресії, а демонстрація пам'яті – тоді вивозьте стару техніку, історичну техніку. Припустімо, "Катюшу", а що таке вивезти "Катюшу", вона ж сама не їздить, це ж "Студебеккер" їде. Більшість "Катюш" була на "Студебеккері американському". Інакше ніколи б на жоден берег жодна "Катюша" не вийшла б. Як би ми виграли без їжі, без техніки, без лендлізу? Мені просто дуже цікаво, як би це відбулося", – підкреслив історик.
Понасенков додав, що особисто для нього і його діда, який брав участь у війні, більшість парадів у Москві є "шкідництвом", тому що йому складно проїхати до діда через усе місто, перекрите заради репетиції параду. "Гітлер мені зараз не заважає. І моєму дідові він не шкодить. А ось моєму дідові і мені зараз шкодять репетиції параду, коли перекривають місто, я вже не кажу що це екологія і розбите гусеницями асфальтове покриття тощо. Але чому я повинен, як військовий, вивчати мапу, як би обійти противника? Де сьогодні пройдуть танки? Не плутайте любов до батьківщини з пропагандою, із маразмом і демонстрацією агресії", – підсумував він.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...