Подалі від Кремля: Російський олігарх з оточення Путіна отримав ізраїльське громадянство - ЗМІ

Роман Абрамович вже відкрив рахунок в ізраїльському банку і оформив медичну страховку.

Роман Абрамович став громадянином Ізраїлю. Фото:Delfi

Російський олігарх Роман Абрамович пройшов процедуру репатріації і став громадянином Ізраїлю. Про це пише Радіо Свобода з посиланням на ізраїльські ЗМІ і чиновника, який оформляв документи мільярдера, зазначають Патріоти України.

Як розповів виданню співрозмовник, Абрамович прибув 28 травня в міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона (Тель-Авів, Ізраїль) на приватному літаку, після чого проїхав у термінал на загальних підставах до приміщення, де оформляють репатріантів. Там він отримав посвідчення нового репатріанта і паспорт громадянина Ізраїлю. Після цього він відкрив рахунок в банку і оформив медичну страховку.

Виходячи з пройдених Абрамовичем процедур, він отримав документи за так званим законом про повернення, згідно з яким будь-який єврей має право на репатріацію в Ізраїль. Це право поширюється також на членів сім'ї репатріанта.

Чи отримав Абрамович паспорт для виїзду за кордон, що дає право на безвізовий в'їзд до країн ЄС, не уточнюється.

ОБСЄ: Бойовики на Донбасі використовують російський комплекс радіоелектронної боротьби Р-330Ж «Житель»

середа, 2 грудень 2020, 20:34

Фактично, Росія перетворила Донбас на випробувальний полігон для свого найновішого озброєння і відпрацьованих тактик ведення бою. Росія випробовує в Донбасі свою новітню зброю і тактику, застосовуючи техніку для створення радіоелектронних перешкод для зв’

На тлі заяв США про посилення впливу в чорноморському регіоні, Україна має форсувати вступ до НАТО

понеділок, 30 листопад 2020, 20:22

Україні слід посилити співпрацю з країнами цього регіону, передусім з Грузією та Вірменією, і намагатися сформувати військово-політичний блок з дружніх для себе країн. Це завадить Росії зайняти панівне становище в акваторії Чорного моря. Завершення вій...