"Подключаем наших товарищей из "Донецкой и Луганской республик": Голова Слідкому РФ пообіцяв будь-що дістати українського пранкера Вольнова

Як відомо, Басманний суд Москви заочно вже заарештував Вольнова та оголосив його в міжнародний розшук.

Олександр Бастрикін. Фото:antikor.com.ua

Голова Слідчого комітету Російської Федерації Олександр Бастрикін пообіцяв "усіма правдами й неправдами" дістати українського пранкера Микиту Кувікова, відомого в мережі як Євген Вольнов, який телефонував у морги російського Кемерова із запитанням, чи готові там прийняти 300 загиблих із торгового центру "Зимова вишня", що горів. Про це він заявив на зустрічі з родичами загиблих і постраждалих у Кемерові, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

"Підключаємо наших товаришів із "Донецької та Луганської республік", у нас є можливості, і будемо діставати його всіма шляхами, усіма правдами й неправдами", – сказав Бастрикін.

Він додав, що дії Вольнова є "верхом цинізму, який потрібно карати". І зазначив, що, окрім "ЛНР" і "ДНР", на допомогу можуть залучити спецслужби, які працюють в Україні. "Ми у цій темі працюємо дуже жорстко", – резюмував Бастрикін.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...