Котиків та презервативи теж заборонити?: Йолкін дотепною карикатурою висміяв боротьбу з тероризмом у РФ

Глави Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін заявив, що Instagram потрібно закрити, тому що нібито з його допомогою був "здійснений теракт у Ленінграді".
Олександр Бастрикін. Фото: НВ.

Відомий російський художник Сергій Йолкін у новій карикатурі висміяв боротьбу з тероризмом у Російській Федерації. Відповідний малюнок розміщено на сторінці "Radio Svoboda - Радіо Свобода" в Facebook, передають Патріоти України.

Так, Йолкін відреагував на заяву глави Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна про те, що Instagram потрібно закрити, тому що з його допомогою був "здійснений теракт у Ленінграді". Як пояснили пізніше в відомстві, Бастрикін переплутав Instagram і Telegram.

"Заборонити до чортової матері цей інтернет", "Руки пообрубувати цим терористам, щоб нічим не користувалися", "Дідусь старий. Йому все одно", - жартують в інтернеті, коментуючи карикатуру Йолкіна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.