Поліція у Житомирі затримала чоловіка, який кидався камінням у перехожих, а потім намагався накласти на себе руки (фото)

Після приїзду поліції на виклик, чоловік забіг у будинок, але вже через кілька хвилин повернувся з порожньою пляшкою, розбив її об стіну будинку і порізав горло склом.

Ілюстрація:sroty.cz

У Житомирі поліція затримала чоловіка, який посеред ночі кидав каміння в перехожих, а потім спробував накласти на себе руки. Про це інформує патрульна поліція України у Facebook, передають Патріоти України.

Приблизно опівночі 7 серпня житомирським патрульним надійшло повідомлення про те, що невідомий кидає каміння в перехожих на вулиці Войкова. Коли поліцейські приїхали на виклик, то застали там чоловіка з собакою бійцівської породи. Коли він побачив патрульних, то почав тікати.

"Чоловік забіг у будинок, але вже через кілька хвилин повернувся з порожньою пляшкою, розбив її об стіну будинку і порізав горло склом," - розповіли правоохоронці.

Поліцейські швидко зорієнтувалися і не дали чоловікові накласти на себе руки. Вони надали йому першу допомогу і передали лікарям швидкої психіатричної допомоги.

Затриманий чоловік

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...