Зі стрімким розвитком технологій умови життя аж ніяк не сприяють збереженню гарного зору. І про це ми починаємо думати, коли вже доволі пізно. Аби цього не сталось, і зір не підводив навіть у старості, варто дотримуватись кількох простих правил, передають Патріоти України.
Проблеми із зором мають майже всі люди, які цілими днями працюють перед монітором.
1. Це називається комп'ютерний зоровий синдром – коли через пару годин безперервної роботи за монітором очі втомлюються, з'являються печіння і почервоніння, а зображення на екрані розпливається.
Хоча б раз у 45-60 хвилин відволікатися від роботи і робити повільну та плавну гімнастику: по черзі затримуйте погляд на кінчику носа, а потім фокусуйтесь на далекі предмети, обертайте очима вправо та вліво, по черзі переводите погляд направо, наліво, вгору і вниз.
Аби не лякати своїми діями колег, можете просто порозглядати краєвид кілька хвилин у вікні.
2. Синє світло від моніторів і гаджетів може завдавати шкоди клітинам сітківки. Тож постарайтесь скоротити час перебування перед екраном.
Додайте в раціон продукти, багаті пігментами лютеїном і зеаксантином, здатними захищати сітківку ока від впливу синього світла. Вони містяться у шпинаті, солодкому перці, петрушці, фісташках, кабачках і зеленому горошку.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...