Польща підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна у вбивстві польського президента, - Чорновіл

Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму.

Тарас Чорновіл. Фото: Нова Січ.

Польща фактично підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна в терористичному акті - вбивство польського президента і всієї польської еліти. Так політичний експерт, екс-депутат Верховної ради Тарас Чорновіл прокоментував в інтерв'ю InfoResist заяву Польщі про те, що перед падінням на борту літака президента Качинського стався вибух, передають Патріоти України.

«Тут є два окремих процеси - політичний і юридичний. Що стосується політичного процесу, мені здається, тут все зрозуміло. Польща має певні аргументи і політичного плану, і реальні юридичного та технічного плану - зокрема, небажання Росії надавати повноцінні матеріали, передати уламки літака, передати іншу доказову базу, допомогти зі слідством, коли такі речі робляться завжди виникають відповідні підозри», - заявив політик і зазначив, що «це робиться не дарма, для цього є причини», - каже Чорновіл.

На його думку, заява Польщі зараз лягає якраз на обговорення дуже болючих моментів причетності Росії до хімічної атаки в Сирії, а зараз всі стрічки новин поки повторюють фрази діючих американських і британських політиків. «Тобто Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму. І заява про терористичний акт з боку Росії проти президента Польщі шляхом збивання літака, додатково накладається на остаточний висновок по малайзійському Боїнгу. Усе це теж має показати, що Росія збиває мирні повітряні цілі», - підкреслив експерт.

Чорновіл вважає, що це «серйозний політичний удар, який призведе до серйозних політичних наслідків». «Це все може сприяти введенню додаткових санкцій проти Росії як держави-терориста», - припускає експерт. Про те, що на борту літака Ту-154М Леха Качинського перед катастрофою міг статися вибух термобаричного заряду, йдеться у фільмі урядової підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи, представленому 10 квітня в Варшаві.

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...

На вихідні Україну накриє погодне пекло

п’ятниця, 14 червень 2019, 12:57

У Києві 15 червня може пройти грозовий дощ, температура повітря сягне +33 °C. Вона зазначила, що в більшості областей країни температура повітря буде на рівні +30...+35 °C, у Карпатах +25...+29 °C. Увечері температура опускатиметься до +15...+19 °C. "Д...