Польща підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна у вбивстві польського президента, - Чорновіл

Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму.

Тарас Чорновіл. Фото: Нова Січ.

Польща фактично підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна в терористичному акті - вбивство польського президента і всієї польської еліти. Так політичний експерт, екс-депутат Верховної ради Тарас Чорновіл прокоментував в інтерв'ю InfoResist заяву Польщі про те, що перед падінням на борту літака президента Качинського стався вибух, передають Патріоти України.

«Тут є два окремих процеси - політичний і юридичний. Що стосується політичного процесу, мені здається, тут все зрозуміло. Польща має певні аргументи і політичного плану, і реальні юридичного та технічного плану - зокрема, небажання Росії надавати повноцінні матеріали, передати уламки літака, передати іншу доказову базу, допомогти зі слідством, коли такі речі робляться завжди виникають відповідні підозри», - заявив політик і зазначив, що «це робиться не дарма, для цього є причини», - каже Чорновіл.

На його думку, заява Польщі зараз лягає якраз на обговорення дуже болючих моментів причетності Росії до хімічної атаки в Сирії, а зараз всі стрічки новин поки повторюють фрази діючих американських і британських політиків. «Тобто Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму. І заява про терористичний акт з боку Росії проти президента Польщі шляхом збивання літака, додатково накладається на остаточний висновок по малайзійському Боїнгу. Усе це теж має показати, що Росія збиває мирні повітряні цілі», - підкреслив експерт.

Чорновіл вважає, що це «серйозний політичний удар, який призведе до серйозних політичних наслідків». «Це все може сприяти введенню додаткових санкцій проти Росії як держави-терориста», - припускає експерт. Про те, що на борту літака Ту-154М Леха Качинського перед катастрофою міг статися вибух термобаричного заряду, йдеться у фільмі урядової підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи, представленому 10 квітня в Варшаві.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...