Польща підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна у вбивстві польського президента, - Чорновіл

Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму.

Тарас Чорновіл. Фото: Нова Січ.

Польща фактично підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна в терористичному акті - вбивство польського президента і всієї польської еліти. Так політичний експерт, екс-депутат Верховної ради Тарас Чорновіл прокоментував в інтерв'ю InfoResist заяву Польщі про те, що перед падінням на борту літака президента Качинського стався вибух, передають Патріоти України.

«Тут є два окремих процеси - політичний і юридичний. Що стосується політичного процесу, мені здається, тут все зрозуміло. Польща має певні аргументи і політичного плану, і реальні юридичного та технічного плану - зокрема, небажання Росії надавати повноцінні матеріали, передати уламки літака, передати іншу доказову базу, допомогти зі слідством, коли такі речі робляться завжди виникають відповідні підозри», - заявив політик і зазначив, що «це робиться не дарма, для цього є причини», - каже Чорновіл.

На його думку, заява Польщі зараз лягає якраз на обговорення дуже болючих моментів причетності Росії до хімічної атаки в Сирії, а зараз всі стрічки новин поки повторюють фрази діючих американських і британських політиків. «Тобто Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму. І заява про терористичний акт з боку Росії проти президента Польщі шляхом збивання літака, додатково накладається на остаточний висновок по малайзійському Боїнгу. Усе це теж має показати, що Росія збиває мирні повітряні цілі», - підкреслив експерт.

Чорновіл вважає, що це «серйозний політичний удар, який призведе до серйозних політичних наслідків». «Це все може сприяти введенню додаткових санкцій проти Росії як держави-терориста», - припускає експерт. Про те, що на борту літака Ту-154М Леха Качинського перед катастрофою міг статися вибух термобаричного заряду, йдеться у фільмі урядової підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи, представленому 10 квітня в Варшаві.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою