Польща підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна у вбивстві польського президента, - Чорновіл

Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму.

Тарас Чорновіл. Фото: Нова Січ.

Польща фактично підняла на світовий рівень питання про те, що Росія винна в терористичному акті - вбивство польського президента і всієї польської еліти. Так політичний експерт, екс-депутат Верховної ради Тарас Чорновіл прокоментував в інтерв'ю InfoResist заяву Польщі про те, що перед падінням на борту літака президента Качинського стався вибух, передають Патріоти України.

«Тут є два окремих процеси - політичний і юридичний. Що стосується політичного процесу, мені здається, тут все зрозуміло. Польща має певні аргументи і політичного плану, і реальні юридичного та технічного плану - зокрема, небажання Росії надавати повноцінні матеріали, передати уламки літака, передати іншу доказову базу, допомогти зі слідством, коли такі речі робляться завжди виникають відповідні підозри», - заявив політик і зазначив, що «це робиться не дарма, для цього є причини», - каже Чорновіл.

На його думку, заява Польщі зараз лягає якраз на обговорення дуже болючих моментів причетності Росії до хімічної атаки в Сирії, а зараз всі стрічки новин поки повторюють фрази діючих американських і британських політиків. «Тобто Росію починають розглядати на політичному рівні як державу-терориста, країну-спонсора і джерело міжнародного тероризму. І заява про терористичний акт з боку Росії проти президента Польщі шляхом збивання літака, додатково накладається на остаточний висновок по малайзійському Боїнгу. Усе це теж має показати, що Росія збиває мирні повітряні цілі», - підкреслив експерт.

Чорновіл вважає, що це «серйозний політичний удар, який призведе до серйозних політичних наслідків». «Це все може сприяти введенню додаткових санкцій проти Росії як держави-терориста», - припускає експерт. Про те, що на борту літака Ту-154М Леха Качинського перед катастрофою міг статися вибух термобаричного заряду, йдеться у фільмі урядової підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи, представленому 10 квітня в Варшаві.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...